Naturiga

Sporcular, vegan ve vejateryen beslenenler için ideal bir üründür. Gluten ve soya içermemektedir. Laktoz direnci olanlar için doğru bir tercihtir. Özel ve GDO içermeyen enzimler ile pirinç nişastasından ayrılarak elde edilen bir üründür. Naturiga Organik Pirinç Proteini Tozu tüm aminoasitleri içermektedir, ancak dengeli bir aminoasit alımı için bezelye proteini ...
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
39,95
Açai meyvesi Brezilya amazon ormanlarında doğal olarak yetişir. Dünya’da antioksidan seviyesini belirleyen ORAC (oxygen radical absorbance capacity) listesinde üst sıralarda yer alan gıdalardan biridir. Tek tip antioksidan olmadığı için antioksidan içeren gıdaların alımını çeşitlendirmemiz gerekmektedir. Naturiga Organik Acai Tozu yüksek antioksidan özelliği ile bu konuda iyi bir gıda takviyesidir. ...
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
68,90
-13%
Gün geçtikçe popülerliği artan protein tozlarının arasında sarı bezelye proteini, içerdiği yüksek protein oranının yanı sıra gluten ve soya içermemesi sayesinde Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu tercih edilen bitkisel protein kaynaklarından biri haline gelmiştir. Sporcular, vegan-vejetaryenler, protein ağırlıklı diyet uygulayanlar için bir alternatiftir.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
39,95 34,95
Naturiga Organik Buğday Çimi Tozu buğday filizlerinin en uygun anında hasat edilerek temizlenir ve hızlıca kurutulur. Besin kaybına uğratmadan biçimini takip eden yaklaşık 1 saat içerisinde üretim tamamlanmış olur.  Üretiminde doğal yöntemler kullanılır ve asla katkı maddesi içermez.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
59,95
-3%
Naturiga Organik Kakao Tozu 100 Gr, Doğal olarak Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. yüksek lif, yüksek protein ve yüksek bakır içerir ve magnezyum kaynağıdır. organik kakao tozu siparişi, organik kakao tozu siparişi.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
29,95 28,95
-12%
Naturiga Organik Maca Tozu Peru'da yetişen Maca kök bitkisinin kurutulması ve toz haline getirilmesi ile elde edilmektedir. Tüm üretim aşamalarında teste tabi tutularak kalitesi kontrol edilmektedir. .Üretiminde doğal yöntemler kullanılır ve asla katkı maddesi içermez.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
48,90 42,99
-8%
Naturiga Organik Spirulina Tozu elde etmek için yosun yetiştirme işlemi Güney Çin Denizi’nde zengin ormanlarla çevrili, kentsel veya tarımsal kirlilikten korunmuş bir adada yapılmaktadır. Cıva, kurşun ve diğer tüm zararlı bileşenlere karşı titizlikle test edilir. Üretiminde doğal yöntemler kullanılır ve asla katkı maddesi içermez.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
59,95 54,95
Nutritional Yeast (Besin Mayası) eski çağlardan beri ekmek yapımında da kullanılan en önemli maya türüdür. Yetişmek için vitaminler, karbon, fosfat, biotin ve çeşitli minerallere ihtiyaç duymaktadır. O yüzden vitamin ve mineral bakımından zengin şeker kaynakları üzerinde (pekmez) yetiştirilir. Yüksek oranda protein, lif, B1, B2, B3, B5, B6, B12, çinko, ...
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
43,50

Gösterilen sonuç sayısı: 8