• İndirimli Ürünler%50'ye varan
  • En Çok Satanlar
  • Kupon ve Kampanyalar
  • Hediye Kartları
  • Hızlı Teslimat Bilgisi

Toplasepeti Hakkında

Nasıl Başladık

Toplasepeti Çocukluk yıllarında aile bahçelerinde yetiştirmeye başladıkları, domatesler, biberler, patlıcanlar… ve bu mahsullerden annelerinin elinden evde yapılan birbirinden lezzetli yemekler, kış için hazırlanan salçalar, reçeller ve turşularla beslenerek geçen çocukluk ve gençlik yıllarının ardından, damaklarında kalan o benzersiz lezzetleri arayışları, sonucu gerek Anadolu'da gerekse Dünya'da 50'den fazla ülkesinde yaptıkları çalışmalar ziyaretler ve oradaki organik ve geleneksel üretim çalışmaları,  kurucularımıza gıda sektöründe üretici ve ürettiklerini herkesin ekonomik, kolay ve hızlı ulaşa bilmesi için, hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen Toplasepeti.com fikri 2017 yılında hayallerinde filizlenmiştir. Bu hayalle yola çıkan kurucularımız, Anadolu’nun dört bir yanında üretim yapan çiftçilerimizle ve üreticilerle görüşerek, üretim süreçlerini, gıda güvenliğini sağlıklı ve sürdürüle bilir tarım politikalarını titizlikle inceleyerek, fikirlerini hayata geçirmek için 3 yılın sonunda, ulaşılabilir sağlıklı gıdayı her Türk vatandaşının kolaylıkla alabilmesi ve sağlıklı beslenmesi için Topla Sepeti Elektronik Pazarlama Tic. Ltd. Şti adı altında 2019 yılında Toplasepeti.com’u kurulmuştur.
Sizin için titizlikle seçmiş olduğumuz Anadolu’nun 4 bir yanından gelerek sitemizde sizlerle buluşan ürünler. Büyük emekler verilerek ve ekolojik tarım yöntemleri kullanılarak üretilen organik besinler, sürdürülebilir iyi tarım yöntemleri kullanılarak üretilen sebzeler, meyveler, Anadolu çiftçisinin emekleri, özverileri ile soframıza gelen tahıl ve bakliyat çeşitleri, ballar, reçeller, zeytin yağları ve peynirler.  Binlerce  üreticinin alın teri daha sağlıklı ve iyi beslenen bir Türkiye için kuruldu
Toplasepeti.com dileyen herkesin üretici ve satıcıların ürünlerini pazarlayabileceği rafine ürünler ve satıcılar barındıran özel bir pazaryeri olması yanında kendi depomuzdan sizler için Türkiye'nin 4 bir yanına hızlı teslimat seçenekleri ile de hizmet vermekteyiz. 
Tüm gayemiz daha sağlıklı bir çevre bilinci ile hem kendimize hem de çevremize duyarlı bir tedarik anlayışıdır.