Hershey's

TÜKENDİ

Hershey's Kurabiye Parçacıklı Çikolata, çikolata ve kurabiye parçalarını bir araya getirir. Bu leziz ikilinin muhteşem uyumunu beğeninize sunar. Ağza yayılan eşsiz lezzetiyle vazgeçilmez bir tada dönüşecek Reeses'i, pratik ambalajı sayesinde yanınızda taşıyabilir ve canınız çektiği an atıştırabilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
10,50

TÜKENDİ

Hershey's Şekersiz Kakao Tozu şeker içermeyen kakao tadını sonuna kadar yaşayacağınız, katkı maddesi içermeyen kalitesi dünyaca bilinen bir üründür. Dilerseniz tatlı, kurabiye ve pastalarınızda kullanın, dilerseniz mükemmel bir sıcak çikolata deneyimi yaşayın.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
74,99

TÜKENDİ

Reeses Pieces Yer Fıstıklı Draje Şekerleme, yer fıstığının kendine has tadını tatlı bir draje olarak size sunar. Yer fıstıklı drajeyi gün içinde canınız tatlı bir şeyler istediğinde atıştırabilir ve evinize gelen misafirlerinize ikram edebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
9,00

TÜKENDİ

Reeses Yer Fıstıklı Sütlü Çikolata, çikolata ve fıstığı bir araya getirir. Bu leziz ikilinin muhteşem uyumunu beğeninize sunar. Ağza yayılan eşsiz lezzetiyle vazgeçilmez bir tada dönüşecek Reeses'i, pratik ambalajı sayesinde yanınızda taşıyabilir ve canınız çektiği an atıştırabilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
9,84

TÜKENDİ

Reeses Yerfıstığı Dolgulu Sütlü Çikolata, çikolata ve fıstığı bir araya getirir. Bu leziz ikilinin muhteşem uyumunu beğeninize sunar. Ağza yayılan eşsiz lezzetiyle vazgeçilmez bir tada dönüşecek Reeses'i, pratik ambalajı sayesinde yanınızda taşıyabilir ve canınız çektiği an atıştırabilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,44

Gösterilen sonuç sayısı: 5