Tellioğlu Buğday Ruşeymi Unu 250 Gr

Tellioğlu Buğday Ruşeymi Unu,Buğday ruseymi buğdayın en tepesinde embriyo olarak adlandırılan, tohumun üremesini ve çimlenmesini sağlayan kısımdır. Buğdayın kalbi ve hayat kaynağıdır. Doğal bir E vitamini kaynağıdır. Folik asit ve demir yönünden zengindir, Lif değeri çok yüksekdir ve sindirime yardımcıdır.Tahıl proteinidir ve doğal bir E vitamini kaynağıdır.Sabah kahvaltılarında yoğurtlarınıza, omletlerinize ve çorbalarınıza koyarak tüketebileceğiniz gibi ekmek yapımında da ekleyebilirsinizBuğday irmiği 1 kg Sarı durum buğdayından üretilen irmik, besleyici değeri çok yüksek bir karbonhidrattır.İrmikli tatlılar,el yapımı makarnalar ve eriştelerde çok iyi sonuç verir.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

16,95 16,49

Her 150 TL'lik alışverişlerinize 15 TL hediye çeki sizi bekliyor.

Ürün Hakkında Bilgi

Buğday ruseymi buğdayın en tepesinde embriyo olarak adlandırılan, tohumun üremesini ve çimlenmesini sağlayan kısımdır. Buğdayın kalbi ve hayat kaynağıdır. Doğal bir E vitamini kaynağıdır. Folik asit ve demir yönünden zengindir, Lif değeri çok yüksekdir ve sindirime yardımcıdır.Tahıl proteinidir ve doğal bir E vitamini kaynağıdır.Sabah kahvaltılarında yoğurtlarınıza, omletlerinize ve çorbalarınıza koyarak tüketebileceğiniz gibi ekmek yapımında da ekleyebilirsinizBuğday irmiği 1 kg Sarı durum buğdayından üretilen irmik, besleyici değeri çok yüksek bir karbonhidrattır.İrmikli tatlılar,el yapımı makarnalar ve eriştelerde çok iyi sonuç verir.

Ürün Miktarı

250 Gr

Marka

Tellioğlu

İçindekiler

Tellioğlu Buğday Ruşeymi Unu

Menşei

Türkiye

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

her 150 tl'lik alışverişlerinizde

15 TL

Hediye çekiniz her 150 TL’lik alışveriş sonrası hesabınızda

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri Al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor