Organik Bütün Tavuk 1 Adet

Organik Bütün Tavuk. Serbest ve stressiz şekilde dolaşan tavuklar dır. Yeşil Küre tavuklarının kesimi 90 günde gerçekleşmektedir. Üretimin her aşaması, Uluslararası Organik Sertifikasyon kuruluşları tarafından denetlenmektedir (IMO GmbH). Organik Tavuk siparişi, Organik Tavuk Fiyatı.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

129,90 122,90

Ürün Hakkında Bilgi

Tavuk lezzetinden vazgeçemeyip, sağlığını korumaya özen gösterenlerin tercihi. Her aşaması titizlikle yürütülen bir üretim faaliyeti sonucunda elde edilen organik tavuklar, köy tavuğu ve doğal tavuk olarak adlandırılan ürünlerle karıştırılmamalıdır. Sipariş verildikten sonra her perşembe günü Samsun Bafra’da bulunan yeşil küre organik tavuk çiftliğinden özel olarak kesilerek gönderilir. ‘İslami usullere göre kesilmektedir helal kesim’
Ağırlık 1.7 kg
Paket Miktarı

2,5 Kg

Marka

Yeşil Küre Organik

Menşei

Samsun / Bafra

İçerik

Helal Kesim, Yeşil Küre tavuklarının kesimi 90 günde gerçekleşmektedir. Üretimin her aşaması, Uluslararası Organik Sertifikasyon kuruluşları tarafından denetlenmektedir.

Kargo

Toplasepeti.com İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır. İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul içerisinde sevkiyatımız olmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, bu bölgelere ve İstanbul dışı sevkiyatlar kargo şirketi tarafından yapılmaktadır.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.