Beyorganik Organik Süt Tozu 200gr

Beyorganik Organik Süt Tozu doğrudan su ile karıştırarak tüketebileceğiniz gibi tatlı ve hamur işlerinde de kullanabileceğiniz her zaman elinizin altında bulunan pratik bir ürün. Taşıma ve saklama kolaylığı açısından işlerinizi kolaylaştıracak organik süt tozu organik ve tamamen doğal ürünlerle beslenmiş ineklerden elde edilmiş sütlerden kimyasal madde kullanılmadan üretilmiştir.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

28,00 27,50

Stokta yok

Ürün Hakkında Bilgi

Beyorganik Organik Süt Tozu doğrudan su ile karıştırarak tüketebileceğiniz gibi tatlı ve hamur işlerinde de kullanabileceğiniz her zaman elinizin altında bulunan pratik bir ürün. Taşıma ve saklama kolaylığı açısından işlerinizi kolaylaştıracak organik süt tozu organik ve tamamen doğal ürünlerle beslenmiş ineklerden elde edilmiş sütlerden kimyasal madde kullanılmadan üretilmiştir. Organik ve katkısız olmasından dolayı doğrudan sıcak suda topaklanma yapabileceğinden az miktar oda sıcaklığındaki su ile açılarak kullanılması daha uygun olur. Organik ürünler bozulmaya karşı koruyucu içermediğinden buzdolabında saklamanız uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır.
Ağırlık 0.200 kg
Kutu Miktarı

200 Gr

Ürün İçeriği

Organik Yağsız Süt Tozu

Marka

Beyorganik

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.