Api Maya Endemik Arı Ekmeği Perga 100 Gr.

Api Maya Endemik Arı Ekmeği Perga, Arıların kendi yavrularını beslemek için doğadan topladıkları polenin, petek gözlerine depolanırken, arının kendi bünyesinden kattığı salgılarla zenginleşmiş, belirli bir süre sonunda arının istediği kıvamda olgunlaşmış halidir. Perga, Arının kendi bünyesinden kattığı salgılarla bir müddet beklemiş, olgunlaşmış polen ancak arı ekmeğine dönüşümü sonrası arı yavrularının beslenmesinde kullanılıyor.

Devamı..
Ekim Fırsatı! Tüm Reçel ve ezmelerde Kasada Ekstra %20 indirim

103,55 100 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Arı Ekmeği, Arıların kendi yavrularını beslemek için doğadan topladıkları polenin, petek gözlerine depolanırken, arının kendi bünyesinden kattığı salgılarla zenginleşmiş, belirli bir süre sonunda arının istediği kıvamda olgunlaşmış halidir. Perga, Arının kendi bünyesinden kattığı salgılarla bir müddet beklemiş, olgunlaşmış polen ancak arı ekmeğine dönüşümü sonrası arı yavrularının beslenmesinde kullanılıyor. Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, alkol, glikol, gluten, GDO, ilave şeker veya ilave yağ içermez
Ağırlık 0.100 kg
Kavanoz Miktarı

100 Gr

İçeriği

Yüzde yüz Arı ekmeği. Herhangi bir katkı ve ilave içermez.

Üretici / Marka

Api Maya

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları

Ürünü oda sıcaklığında saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz.

Kullanım

Arı ekmeği, aç karnına, çocuklar için günde çeyrek – yarım çay kaşığı, yetişkinler için yarım – 1 çay kaşığı arası tüketilebilir.
Allerjen Uyarısı: Arı ürünlerine alerjisi olanlara ve 1 yaş altına, bal ve bal içeren ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.