Yayla Bakliyat

Makarna yapmak artık çok kolay. Haşlamaya, süzmeye ve hazırlamaya vakit harcamanıza gerek yok. Artık uğraşmadan kolayca makarna yiyebilirsiniz. Arabita Soslu Makarna Yayla Hazır Yemek ile 1 dakikada makarnanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
4,52
Pilaki birçok akşam sofralarının vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yemek olarak da birçoğumuzun sıklıkla tükettiği gıdalardan. Artık uğraşmadan kolayca pilaki yiyebilirsiniz. Evet Barbunya Pilaki Yayla Hazır Yemek ile sadece paketi açın, bir tabağa boşaltın ve pilakiniz hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Basmati Pirinç Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
13,25
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Beluga Mercimek Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
12,75
-3%
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Beyaz Kinoa Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
37,00 35,99
Kim demiş bulgur pilavı yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Biberli Firik Bulgur Yayla Gurme Fit ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
8,90
Chia Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor. Chia Tohumu, chia siparişi.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
28,90
Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Chialı Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Hazır Bulgur Pilavı,
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
4,99
Chialı Bulgur Yayla Gurme Fit ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. chialı bulgur pilavı, chialı bulgur siparişi,
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
7,75
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Chialı Tarhana Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorba ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95
Çorba yapmak artık çok kolay. Domates Çorbası Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
4,49
Kim demiş bulgur pilavı yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Domatesli Bulgur Yayla Gurme Fit ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor. hazır bulgur pilavı, bulgur ...
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
7,49
Pilaki birçok akşam sofralarının vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yemek olarak da birçoğumuzun sıklıkla tükettiği gıdalardan. Artık uğraşmadan kolayca pilaki yiyebilirsiniz. Evet Fasulye Pilaki Yayla Hazır Yemek ile sadece paketi açın, bir tabağa boşaltın ve pilakiniz hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, ...
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95
-3%
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Firik Bulguru Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. yayla gurme firig bulguru siparişi.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
15,99 15,45
Firik Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Firikli Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. firik bulguru, firik bulgur pilavı siparişi.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
6,90
Kim demiş pilav yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Garnitürlü Pirinç Yayla Sebzelim ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
9,50
-1%
Greçka Karabuğday Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor, karabuğday fiyatı.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
11,26 11,15
Kim demiş bulgur pilavı yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Greçkalı Bulgur Yayla Gurme Fit ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
7,50
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Gurme Mercimek Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor. gurme mercimek çorbası siparişi, yayla hazır çorba.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
4,49
-23%
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Jasmine Pirinç Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
12,90 9,89
Karışık Kinoa Yayla Gurme Tokluk hissini güçlendiren ve besleyici bir besin olan kinoa tahıl gibi tüketilebiliyor. Protein değeri çok yüksek olan Kinoa siparişi için, kinoa fiyatı.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
45,99
Kim demiş bulgur pilavı yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Karışık Sebzeli Bulgur Yayla Gurme Fit ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
6,95
Kim demiş pilav yapmak zor diye. Tam kararında ve lezzetli pilavlar pişirmek hiç de zor değil. Karışık Sebzeli Pirinç Yayla Sebzelim ile kolayca ve tam tadında pilav yapmak artık çok pratik. Yayla hazır karışımlar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
9,95
Türkiye'den ve dünyanın farklı bölgelerinden getirdiğimiz ürünler ile farklı lezzetler tatmanızı sağlıyoruz. Kepekli Pirinç Yayla Gurme ile siz de mutfakta farklı tatları ortaya çıkartabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Gurme serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo
10,55

68 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor