TÜKENDİ

Vego Kenevir Tohumu Tozu 100 Gr, Özellikle vegan ve vejetaryen beslenenler için ideal bir besindir. Omega yağ asitleri bakımından oldukça zengindir, bu sayede beyin sağlığını destekler. Kenevir tohumu diğer proteinlere nazaran kolay sindirilebilen değerli bir protein kaynağıdır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50 100 Gr
Vego Vego Acai Berryli Kenevir Tohumu Tozu, içerdiği yüksek protein, antioksidan, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi mineraller,  bitkisel içerikli BCAA, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile harika bir süper gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50
Vego Vego Çikolatalı Kenevir Tohumu Tozu, içerdiği yüksek protein, antioksidan, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi mineraller,  bitkisel içerikli BCAA, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile harika bir süper gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50
-6%
Kenevir tohumunun tüm özelliklerini konsantre olarak içinde barındıran Vego Vego D3 Vitaminli Kenevir Tohumu Yağı. Yaklaşık 30 ml alındığı taktirde günlük D3 vitamini ihtiyacınızın %100'ünü karşılar. Doğrudan tüketebileceğiniz gibi yemek ve salatalarınızda kullanabilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
79,99 75,50
Vego Vego Fıstıklı Kenevir Tohumu Tozu, içerdiği yüksek protein, antioksidan, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi mineraller,  bitkisel içerikli BCAA, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile harika bir süper gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50
Vego Vego Hindistan Cevizli Kenevir Tohumu Tozu, içerdiği yüksek protein, antioksidan, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi mineraller,  bitkisel içerikli BCAA, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile harika bir süper gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50
Vego Vego Muzlu Kenevir Tohumu Tozu, içerdiği yüksek protein, antioksidan, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi mineraller,  bitkisel içerikli BCAA, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile harika bir süper gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
26,50

Gösterilen sonuç sayısı: 7