Sazlıca Organik

-10%
Üzüm sirkesi en çok bilinen ve kullanılan bir üründür. Hatta sirke dendiğinde ilk akla gelen sirke türüdür. Organik üzüm sirkesi yemeklerinizde ve sağlıklı yaşam ürünü olarak güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Üzüm sirkesinin faydaları azımsanmayacak ölçüdedir. Antibiyotik özelliği ile bakterilere karşı vücudunuza direnç kazandırır. Baş ve diş ağrılarında kullanabilirsiniz. İştahı kapatan özelliği ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,99 17,99
-10%
Sazlıca Organik Elma Sirkesi 500 ml, Halk arasında en çok kullanılan sirke çeşitlerinden biri olan elma sirkesi sağlık ürünü ve sos olarak değerlendirilmektedir. Üretim aşamasının tamamında organik ürünler kullanılarak elde edilen ürünümüz sağlığınız açısından güvenle kullanabileceğiniz bir elma sirkesidir. Organik elma sirkesi siparişi, elma sirkesi fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,99 17,99
-20%
Organik Alıç Sirkesi 500 Ml,Dünyanın dört bir yanında şifa amaçlı kullanılmasının yanında lezzet verici olarak da tercih edilen sirke, devasa ağaçlarda yetişen alıç meyvelerinden yapılır. Alıç sirkesi birçok farklı alanda kullanılabilir. Tedavi edici olarak değil, destekleyici şeklinde kullanılması önerilen doğal ürün, doğanın şifasını evlerinize getirir. İçerisindeki doğal alıç meyveleri, ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90 19,90
-10%
İzmir ve civarında organik üretim yapan tarım alanlarından elde edilen organik enginarların fabrikamızda doğal yöntemlerle işlenmesi sonucu elde edilen ürünümüzdür. Organik Enginar sirkesi Siparişi, Organik Enginar sirkesi Fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90 17,99
-9%
Organik Balzamik Sirkesi 600 Ml , Tokat Erbağ bölgesi organik üzümlerinden elde edilen organik üzüm sirkesi ve organik pekmezin belirli oranlarda karıştırılıp belirli sürelerde bekletilmesiyle elde edilen bir üründür. Bir sos olarak bir çok yemekte ve salatalarda kullanıldığı gibi saymakla bitmeyen faydaları ile de tüketilen bir sirke türüdür. Organik balzamik sirkenin ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,99 29,99
-3%
Organik Ceviz Sirkesi 500 Ml,Organik ceviz ve elma sirkesi ile üretilen organik ceviz sirkesi özellikle mide rahatsızlıklarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz yardımcı bir gıda üründür. Cevizin kolestrol düşürücü etkisi organik ceviz sirkesinde yoğun hissedilmektedir. Ürünümüz kesinlikle organik sertifikalı ceviz ve elmalardan üretilmekte ve mutlaka yıllandırılarak satışa sunulmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,99 19,49
-5%
Enginar Suyu, İskenderun bölgesi organik üretilen enginarlardan fabrikamızda işlenerek elde edilen katkısız enginar suyudur. Enginar suyu faydaları. Enginar Suyu siparişi, Enginar Suyu Fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,00 17,99
-28%
Haftanın fırsat paketi, Sofralarımızın vazgeçilmez lezzet ve sağlık kaynağı Organik Sazlıca sirke ve tamamen doğal hiçbir katkı içermeyen ekincik köy ürünleri ürünü olan ekincik balı bir arada. şimdi 109 TL yerine bu 4 ürüne 79.90 TL lik fırsat fiyatı ile hemen sipariş verin.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
109,00 79,00

TÜKENDİ

Organik olarak yetiştirilen keçiboynuzu meyvelerinin işlenmesi ile elde edilen organik konsantre ürünümüzdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir, balgam sökücü etkisi vardır, diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir, cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır. Genellikle halk arasında kansızlığa iyi geldiği bilinmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,08
-35%
Sazlıca Organik Gilaburu Nektarı, Gilaburu yüksek oranda C vitamini içermektedir, kansere karşı koruma sağlar, cilt sağlığına yararlı etkileri vardır. Güçlü bir antioksidandır. Böbreklerin çalışmasında olumlu etkileri vardır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,99 12,99
-5%
Katkısız kekik suyu doğadan seçilerek toplanmış kekik bitkisinden, fabrikamızda katkı maddeleri eklenmeden doğal yollarla üretilmiştir. Kekik suyunun en bilinen faydalarından birisi yüksek tansiyona iyi gelmesidir. Kolon kanserinde önleyici etkisi olduğu gözlemlenmiştir. Saç, cilt sağlığı için ve çeşitli mantar hastalıklarına karşı da tavsiye edilmektedir. Kalp sağlığında olumlu etkisi olduğu bilinmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,99 18,99
-26%
Sazlıca Organik Keçi Boynuzu Pekmezi, akdeniz ve ege bölgesinde yetişen keçiboynuzu meyvesinin, yüksek ısıl işlem uygulanmadan organik yöntemle özenle hazırlanmıştır. Soğuk sıkma metodu ile elde edilen keçiboynuzu (harnup) şırasının, vakumlu sistemde yoğunlaştırılmasıyla üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
39,99 29,50
-9%
Sazlıca Organik Keçiboynuzu Özü Soğuk Sıkım, Organik olarak yetiştirilen keçiboynuzu meyvelerinin işlenmesi ile elde edilen organik konsantre ürünümüzdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir, balgam sökücü etkisi vardır, diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir, cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır. Genellikle halk arasında kansızlığa iyi geldiği bilinmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,99 29,99
-7%
İskenderun bölgesinde yetiştirilen organik nar meyvelerinin doğal yöntemlerle işlenmesi ile elde edilen organik nar ekşisidir. Nar ekşisi C,K ve E vitaminleri içerir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Mide sorunlarınıza iyi gelmektedir. Tansiyon için dengeleyici özellik gösterir. Hafıza üzerinde olumlu etkisi bulunmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,08 29,90
-23%
Sazlıca Organik Sertifikalı Yayla Balı, Orta Karadeniz Ekolojik Çiftçi Platformu üyeleri tarafından tamamen kontrollü ve sertifikalı olarak üretilen organik ballar fabrikamızda dolumları yapılarak sizlere sunulmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
49,99 38,50

Gösterilen sonuç sayısı: 15

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!