Myndoors Food

Myndoors Doğal Ballı Fıstık Ezmesi, % 100 Doğal El yapımız fıstık ezmesi, benzersiz tadını 1. kalite çiğ yer fıstığının belirli ısı ve sürelerde, besin değerini kaybetmeyecek şekilde fırınlanması sayesinde kazanıyor. Kavurma işleminin ardından, yer fıstıklarını, henüz ısısını ve kendi yağını kaybetmemişken hijyenik koşullarda, tamamen bu işe ayrılmış ezme makinelerinde ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
27,90
Myndoors nane limon çayı, % 100 Limon ve nanenin doğal yollar ile kurutulması yöntemi ile hazırlanmış, içerken keyif almanın yanında vücut sağlığı için önemli vitaminleri barındıran bir içecektir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90
Myndoors zencefil limon çayı, % 100 Limon ve Zencefilin doğal yollar ile kurutulması yöntemi ile hazırlanmış, içerken keyif almanın yanında vücut sağlığı için önemli vitaminleri barındıran bir içecektir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90
Myndoors zencefil mandalina çayı, % 100 Mandalina ve Zencefilin doğal yollar ile kurutulması yöntemi ile hazırlanmış, içerken keyif almanın yanında vücut sağlığı için önemli vitaminleri barındıran bir içecektir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90
Myndoors food nar ve dereotu çayı, % 100 Doğal Nar ve dereotunun doğal yollar ile kurutulması yöntemi ile hazırlanmış, içerken keyif almanın yanında vücut sağlığı için önemli vitaminleri barındıran bir içecektir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90
Myndoors Keçiboynuzu Pekmezli Yer Fıstığı Ezmezi, % 100 Doğal El yapımı Keçiboynuzu pekmezli yer fıstığı, benzersiz tadını 1. kalite çiğ yer fıstığının belirli ısı ve sürelerde, besin değerini kaybetmeyecek şekilde fırınlanması sayesinde kazanıyor. Kavurma işleminin ardından, yer fıstıklarını, henüz ısısını ve kendi yağını kaybetmemişken hijyenik koşullarda, tamamen bu işe ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,90
-16%
Myndoors Provensal Kiraz Domates Sosu, Datça Çam Balı, Sarımsak, Taze Kekik ve Tuz ile harmanlayıp doğal olarak kurutulan, Taze Biberiye ve Kişniş ekleyerek Ayvalık Olgun Hasat Zeytinyağı’na basılarak hazırlanan kiraz da-domates kahvaltı ve meze olarak sofralarınızı şenlendirmeye hazır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
65,00 54,90

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Hafta Sonu Fırsatı

sadece
1 TL

LOTUS BİSCOFF KARAMELİZE BİSKÜVİ 125 GR
125 TL ve üstü alışverişlerinizde kasada 1 TL