İksirli Çiftlik

İksirli Çiftlik taş fasulye, Kastamonu bölgesinin özel fasulye türlerinden olan taş fasulyesi kuruduğunda lezzetli zeytinyağlı veya kuru fasulye yemeği ile her mevsim sofralarımızda yer alır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90 1 Kg
İksirli Çiftlik empirme kuru fasulye, Kastamonu bölgesinin sanat eserini andırır desenli fasülyesi, dalında yeşilken toplanıp yapılan turşusu, kuruduğunda lezzetli kuru fasülye yemeği ile her mevsim sofralarımızda yer alır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90 1 Kg
-11%
İksirli Çiftlik Doğal Daday tereyağı. Dağ kekikleri ile lezzetlenmiş sütlerden yapılan yoğurtlardan, geleneksel şekilde yayıklarda elde edilmekte olup, Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen inek ve koyunlardan elde edilen süt ile herhangi bir katkı, koruyucu ve kimyasal madde kullanılmadan geleneksel yöntemler ile işlenmemiş tereyağıdır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
95,00 85,00 1000 Gr
İksirli Çiftlik doğal Üryan Eriği Marmelatı 360 Gr, % 100 Doğal, nadir bulunan özel seçme Üryan eriğinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
45,90
İncir Reçeli 400 Gr,%100 Doğal incir reçeli. iksirli çiftliğin 35 yıllık çiftliğine iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilen incirlerden tamamen geleneksel yöntemler ile hiçbir katkı, koruyucu, kıvam arttırıcı, aroma ile glukoz ve fruktoz şurubu kullanılmadan % 75 doğal incirden üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,90
İksirli Çiftlik Doğal Dut Reçeli 400 Gr , % 100 Doğal, özel seçme Dut meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve doğal meyve suyu ile tatlandırılmıştır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
-15%
iksirli çiftlik Doğal elma marmelatı, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, özel seçme Elmalardan üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
33,00 27,90
-4%
İksirli çiftlik Doğal Kızılcık Reçeli 400 Gr,% 100 Doğal, özel seçme Kızılcık meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,90 24,90

TÜKENDİ

İksirli çiftlik % 100 Doğal şeftali reçeli, özel seçme şeftali meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90

TÜKENDİ

İksirli çiftlik % 100 Doğal vişne reçeli, özel seçme Vişne meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
İksirli çiftlik doğal Erik Marmelatı 400 Gr,% 100 Doğal, özel seçme kırmızı eriklerden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
İksirli çiftlik Siyez unlu erişte, sadece siyez unu kullanılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan yapılır, elde kesilir ve kurutulur. Sağlığa faydası ve özellikleri tüm dünyada bilinen siyez buğdayını Daday'daki çiftliğimizde yetiştiriyoruz, bir kısmını değirmende öğüterek siyez unu haline getiriyor ve siyez unu ile yapılan ürünlerde kullanılıyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,90
-10%
İksirli çiftlik Yaş Köy Tarhanası 1 Kg,Hiçbir kimyasal ve koruyucu made kullanılmadan tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanmaktadır. Tarhana tüketenlerin gizli açlık çekmeyeceğini bilmeyen yoktur. Çünkü içerisinde yoğurt, domates, kırmızı, yeşil biber, olmazsa olmaz tarakdalı, bol soğan ile harmanlanıp unla yoğurularak hazırlanan tarhana sabah kahvaltısı da dahil her öğünde yenir. ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,99 26,99

Gösterilen sonuç sayısı: 13