Hyggefisk

Mükemmel ikili şimdi bir arada: Havyar ve Gurme Sos Hyggefisk Havyarlı Akdeniz Fesleğenli Gurme Sos, yumuşak kıvamı ve içeriğindeki Hyggefisk havyar taneleri ile eşsiz bir yemek deneyimi sunar.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,00
Mükemmel ikili şimdi bir arada: Havyar ve Gurme Sos Hyggefisk Havyarlı Aktif Karbonlu Gurme Sos, yumuşak kıvamı ve içeriğindeki Hyggefisk havyar taneleri ile eşsiz bir yemek deneyimi sunar.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,00
Mükemmel ikili şimdi bir arada: Havyar ve Gurme Sos Hyggefısk Havyarlı Atom Gurme Sos, yumuşak kıvamı ve içeriğindeki Hyggefisk havyar taneleri ile eşsiz bir yemek deneyimi sunar.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,00
Mükemmel ikili şimdi bir arada: Havyar ve Gurme Sos Hyggefisk Vegan Havyarlı Gurme Sos, yumuşak kıvamı ve içeriğindeki Hyggefisk havyar taneleri ile eşsiz bir yemek deneyimi sunar.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,00
Hyggefisk Ekşi Krema (Sour Cream), yumuşak ve pürüzsüz bir kıvamdadır. Ekşi bir krema için doğru miktarda alkali olduğu için lezzet bakımından mükemmel bir dengeye sahiptir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,00
Hyggefisk Black Havyar, içeriğindeki 13 vitamin, 9 mineral, omega ve L-karnitin ile günlük besin ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretir. Zengin içeriği ile yemeklerinize eşlik eder ve 30g sadece 13 kaloridir. Özel formülünde L-karnitin ile kaslardaki oksijen kullanımını arttırarak vücudun yağ yakımını hızlandırır ve daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olabilir. Yoğun fiziksel ve zihinsel ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,70
Vücutta bulunan Koenzim Q10 üretimi, yaş artışı ile birlikte azalma eğilimi gösterir. Serbest radikallerin oksitleyerek vücuttaki yaşlandırıcı etkilerini Hyggefısk Gold Havyar ile azaltabilirsiniz. 13 vitamin, 9 mineral ve omega içeriğinin yanı sıra zenginleştirilmiş Koenzim Q10 içeriği ile 30g hyggefisk gold sadece 15 kaloridir ve aynı zamanda hücrelerinizin enerji üretimini de kuvvetlendirebilir.  Gün boyu dinç ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,70
Hareketli ajandanıza uyum sağlarken günlük temel vitamin, mineral ve omega ihtiyaçlarınızı Hyggefısk Red Havyar ile karşılayabilir ve gün boyu zinde kalmaya devam edebilirsiniz. 30g Hyggefısk Red Havyar sadece 5 kaloridir ve zenginleştirilmiş içeriğinde bulunan 13 vitamin, 9 mineral, ginseng ile  öğünlerinizi taçlandırabilirsiniz.estek olur.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,70

Gösterilen sonuç sayısı: 8