Ecolife

-1%
Ecolife Organik Hindistan Cevizi Şekeri, Hindistan cevizinin öz suyundan elde edilir. Üretimi esnasında herhangi bir işlemden geçmemiş ve hayvansal ürün kullanılmamıştır. Düşük glisemik indekslidir. hindistan cevizi şekeri, Ecolife Organik Hindistan Cevizi Şekeri siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
28,90 28,50

TÜKENDİ

-1%
Ecolife Organik Hindistan Cevizi Yağı, tamamen doğal olarak üretilir. Hindistan cevizi yağı bitkisel yağlar arasında son derece lezzetli bir alternatiftir. Tatlılarınızda ya da smoothie tariflerinizde lezzet ve kıvam katması için kullanabileceğiniz bu yağı aynı zamanda saçlarınıza ve cildinize de nem katması için uygulayabilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
39,99 39,50

TÜKENDİ

-8%
Ecolife Organik Kavrulmuş Tuzlu Hindistan Cevizi Cipsi, lezzetli, glütensiz ve besleyici bir atıştırmalık arayanlar için ideal bir seçim olur. Hayvansal ürün içermez ve çıtır çıtır yapısı sayesinde yedikçe yeme isteği doğurur. Pratik minik ambalajı ile gün içinde yanınızda taşıyabilir; ara öğünlere veya kahvaltılara dahil edebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,99 5,50

TÜKENDİ

-8%
Organik Kavrulmuş Sade Hindistan Cevizi Cipsi, glütensiz ve besleyici bir atıştırmalık arayanlar için ideal bir seçim olur. Hayvansal ürün içermez ve çıtır çıtır yapısı sayesinde yedikçe yeme isteği doğurur. Pratik minik ambalajı ile gün içinde yanınızda taşıyabilir; ara öğünlere veya kahvaltılara dahil edebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,99 5,50

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!