Yoresel Ürünler

Organik Alıç Sirkesi 500 Ml,Dünyanın dört bir yanında şifa amaçlı kullanılmasının yanında lezzet verici olarak da tercih edilen sirke, devasa ağaçlarda yetişen alıç meyvelerinden yapılır. Alıç sirkesi birçok farklı alanda kullanılabilir. Tedavi edici olarak değil, destekleyici şeklinde kullanılması önerilen doğal ürün, doğanın şifasını evlerinize getirir. İçerisindeki doğal alıç meyveleri, ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90 500 ML
-29%
Mertat Doğal Kuşburnu Marmelatı % 100 Doğal, özel seçme kuşburnu meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
38,90 27,50 750 Gr
-15%
Beyaz Paçal Peynir 750 Gr, Balkanların zengin bitki örtüsünde bulunan ayrık , tirfil ve kekik otlarından beslenen inek ,koyun ve keçi sütlerinden üretilmektedir. Klasik ve geleneksel yöntemlerle üretilmekte olan tam yağlı olgunlaştırılmış bir beyaz peynirdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
59,90 50,90 750 Gr

TÜKENDİ

% 100 Doğal, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, özel seçme incirlerden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ile üretilmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,90
İksirli Çiftlik doğal Üryan Eriği Marmelatı 360 Gr, % 100 Doğal, nadir bulunan özel seçme Üryan eriğinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
45,90
Doğal tam buğday unlu erişte, sadece tam buğday unu kullanılarak geleneksel yöntemler ile hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan yapılır, elde kesilir ve doğal yollar ile kurutulduktan sonra paketlenir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,9029,90
-15%
iksirli çiftlik Doğal elma marmelatı, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, özel seçme Elmalardan üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
33,00 27,90
-4%
İksirli çiftlik Doğal Kızılcık Reçeli 400 Gr,% 100 Doğal, özel seçme Kızılcık meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
25,90 24,90

TÜKENDİ

İksirli çiftlik % 100 Doğal şeftali reçeli, özel seçme şeftali meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90

TÜKENDİ

İksirli çiftlik % 100 Doğal vişne reçeli, özel seçme Vişne meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
İksirli çiftlik doğal Erik Marmelatı 400 Gr,% 100 Doğal, özel seçme kırmızı eriklerden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
İksirli çiftlik Siyez unlu erişte, sadece siyez unu kullanılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan yapılır, elde kesilir ve kurutulur. Sağlığa faydası ve özellikleri tüm dünyada bilinen siyez buğdayını Daday'daki çiftliğimizde yetiştiriyoruz, bir kısmını değirmende öğüterek siyez unu haline getiriyor ve siyez unu ile yapılan ürünlerde kullanılıyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,90
-10%
İksirli çiftlik Yaş Köy Tarhanası 1 Kg,Hiçbir kimyasal ve koruyucu made kullanılmadan tamamen geleneksel yöntemler ile hazırlanmaktadır. Tarhana tüketenlerin gizli açlık çekmeyeceğini bilmeyen yoktur. Çünkü içerisinde yoğurt, domates, kırmızı, yeşil biber, olmazsa olmaz tarakdalı, bol soğan ile harmanlanıp unla yoğurularak hazırlanan tarhana sabah kahvaltısı da dahil her öğünde yenir. ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,99 26,99

TÜKENDİ

Windy Valley organik böğürtlen reçeli, Doğal tarıma uygun şekilde yetiştirilen, özel seçme Böğürtlenlerden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ve az miktarda pancar şekeri kullanılmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
35,90

TÜKENDİ

-22%
Windy Valley Organik Çilek Reçeli % 100 Doğal, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, özel seçme çileklerden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeriile üretilmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
31,90 24,90

TÜKENDİ

Windy Valley % 100 organik kayısı reçeli, özel seçme Kayısı meyvelerinden üretilmekte olup,  herhangi bir katkı maddesi, boya, koruyucu madde, renklendirici ve glukoz şurubu içermez. Meyvenin kendi şekeri ile üretilmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor