Tarhana

Tellioğlu Sade Tarhana Doğal bahçe domatesleri ve taze kırmızı biber, ev yapımı yoğurt, nohut ve buğday unu ile hiç bir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan üretilmiştir.Taze domates rendesi, tereyağı ve bir miktar sarımsak kavrulur.1 litre soğuk suya veya et suyuna 1 çay bardağı tarhana eklenir ve karıştırarak kaynatılır. Çeşitli ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,95 500 Gr
-2%
Diababy Organik Bebek Tarhanası, çocuğunuz için ideal bir üründür. Özellikle bebeklerin de tüketebileceği formda üretilmiştir. Üretiminde kimyasal ilaçlar ve gübreler kullanılmamıştır.Diababy Bebek Tarhanası tüm üretim aşamaları denetlenen tamamen organik bir üründür.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
28,99 28,50
-2%
Tellioğlu Organik Bebek Tarhanası Gıda seçimlerini organikten yana kullanıyorsanız, bebeğiniz ve sizin için doğal bir vitamin kaynağı olan organik bebek tarhanamız, içeriğinde; organik yoğurt, organik buğday unu ve organik buğday ruşeymi ile çok besleyici.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,95 29,49
-2%
Tellioğlu Organik Unsuz Bakliyat Tarhanası Beslenmesinde buğday unu tercih etmeyen çocuk ve yetişkinler için geleneksel tarhana çorbası şimdi bakliyatların gücü ile. Bakliyatların bol proteini ve besleyiciliği sofranıza geliyor hem de organik.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,95 29,49
-2%
Tellioğlu Siyez Bulguru Doğal Siyez bulguru, hiçbir zirai ilaç, kimyasal katkı ve koruyucu madde kullanılmadan üretilmiştir. Siyez bulguru insanoğlunun yerleşik hayata geçtiğinde tarımını yaptığı ilk buğday türlerindendir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,95 24,49
-2%
Tellioğlu Siyez Tarhana Siyez Unu, domates, kırmızı biber, soğan, yoğurt, nohut,tuz.Düşük glutenli siyez unu ile tarhana lezzeti çok daha güzel.Oda sıcaklığında suya bir miktar tarhana koyulur ve karıştırılarak kaynatılır. Kaynayıp hafif koyulaşınca pişme işlemi tamamlanmıştır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,95 29,49
-2%
Tellioğlu Yoğurtlu Bebek Tarhanası Gıda seçimlerini organikten yana kullanıyorsanız, bebeğiniz ve sizin için doğal bir vitamin kaynağı olan organik bebek tarhanamız, içeriğinde; yoğurt, buğday unu ve buğday ruşeymi ile çok besleyici.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,95 21,49

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor