Bakliyat Yemekleri

Pilaki birçok akşam sofralarının vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yemek olarak da birçoğumuzun sıklıkla tükettiği gıdalardan. Artık uğraşmadan kolayca pilaki yiyebilirsiniz. Evet Barbunya Pilaki Yayla Hazır Yemek ile sadece paketi açın, bir tabağa boşaltın ve pilakiniz hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95
Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Chialı Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Hazır Bulgur Pilavı,
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,99

TÜKENDİ

Pilaki birçok akşam sofralarının vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yemek olarak da birçoğumuzun sıklıkla tükettiği gıdalardan. Artık uğraşmadan kolayca pilaki yiyebilirsiniz. Evet Fasulye Pilaki Yayla Hazır Yemek ile sadece paketi açın, bir tabağa boşaltın ve pilakiniz hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95
Firik Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Firikli Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. firik bulguru, firik bulgur pilavı siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
6,90 250 Gr
Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Kinoalı Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Hazır Yemek, Hazır Yemek siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,52
Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Mantarlı Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95
Meksika Soslu Pilaki Yayla Hazır Yemek, Pilaki birçok akşam sofralarının vazgeçilmezlerinden. Ayrıca yemek olarak da birçoğumuzun sıklıkla tükettiği gıdalardan. Artık uğraşmadan kolayca pilaki yiyebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,29 400 Gr
Mezete Humus, ev yapımı yiyeceklere özlem duyanlar için Ürdün'de üretilmiş tamamen bölgeye has özellikler taşıyan çok özel bir üründür. Koruyucu içermeyen , soğutma gerektirmeyen , kullanıma hazır bir üründür.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
47,04
Nohutlu Bulgur pilavı, hazırlamak artık çok kolay. Nohutlu Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Yayla Nohutlu bulgur pilavı, yayla nohutlu bulgur pilavı fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95
Siyezli Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek, Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Siyezli Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,95
Bulgur pilavı hazırlamak artık çok kolay. Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada bulgur pilavın hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95 250 Gr

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Hafta Sonu Fırsatı

sadece
1 TL

LOTUS BİSCOFF KARAMELİZE BİSKÜVİ 125 GR
125 TL ve üstü alışverişlerinizde kasada 1 TL

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor