Yaz ve Kış Sebzeleri ile Sağlığınızı Koruyun
Sebze çeşitleri yemeklerin ana ürünü olarak mutlaka kullanılıyor. Dengeli beslenmeye yönelik ilk adım Vitamin, mineral ve potasyum gibi değerleri yüksek olan sebzeler, tüketerek vücudunuza pek çok açıdan fayda sağlaya bilirsiniz.

Sebzeler

-6%
Limon C vitamini bakımından zengin bir meyvedir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudu hastalıklara karşı korur. limon fiyatı, limon siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,99 7,50
-56%
Patatesin anavatanı Peru dur, Patates adı Amerika yerlileri tarafından ‘’Batata’’ isminden gelmedir. Patatesin %20 Kuru Madde %80 sudur. Patates Fiyatı, Patates Siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
3,95 1,75
-7%
Domates, Türk mutfağının olmazsa olmazı gibi görünen domates aslında mutfağımıza sonradan gelmiş bir meyve. Anavatanı Peru olsa da, dünyaya yayıldığı yer Meksika. Bugün kullanılan domates kelimesi, eski bir Meksika dilinde “şişen meyve” anlamına gelen xitomatl kelimesinden geliyor. domates fiyatları, domates çeşitleri
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,90 5,50
-5%
Salatalık %95’den fazla su içeriği ile kalorisi çok düşük bir sebze olup kilo verme ve koruma diyetlerinde en fazla kullanılan yiyeceklerden biridir. Tüketildiğinde vücudun su kazanmasına yardımcı olan salatalık sindirim sistemini rahatlatarak kabızlık problemini engeller. Salatalık fiyatı, salatalık siparişi
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,25 4,99
-9%
Yeşil Sivri Biber, C vitamini açısından oldukça zengin olan sebzedir, meyve biçimine; rengine ve tadına göre, dolmalık, sivri, acı, yeşil, kırmızı biber gibi çeşitli adlar alır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,45 4,95
Havuç A vitamini bakımından en zengin sebzelerden birisidir. Orta boy bir havuç tüketimi günlük A vitamini ihtiyacımızın tamamını karşılar. Havuç gibi A vitamini bakımından zengin gıdaların tüketimi göz sağlığının korunmasına yardım eder.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,50
-8%
Kırmızı Kapya Biber Taze biber C vitamini açısından oldukça zengin olan sebzedir, meyve biçimine; rengine ve tadına ve bölgesine göre tadı aroması değişiklik göstere bilir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,95 5,45
-6%
Patlıcan fazla su içeriğiyle düşük kalori içeriğine sahip bir sebzedir. Online Taze Patlıcan siparişi için Topla Sepeti Hayatı Kolaylaştır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,25 4,95
-35%
Göbek salata, vitamin ve mineral açısından zengin bir salatadır. Ana öğünlerde ana yemeğin yanında tüketilebilir. Diyet için Hazırlanırken kullanılan yağ miktarının az olmasına dikkat edilmelidir. göbek salata siparişi, göbek salata fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
6,90 4,49
-19%
Kabak besleyici, düşük kalorili, yüksek oranda su içeren ve kolay sindirilebilen hafif bir sebzedir. Lifli yapısı ile bağırsak tembelliğine ve kabıza karşı çok etkilidir. Bağırsakları yumuşatıcı ve mideyi rahatlatıcı özelliği vardır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95 3,99
-38%
Kırmızı Soğan Güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir, neredeyse tüm salata ve yemeklerde kullanılabilen mucize bir bitkidir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve özellikle kış aylarında soğuk algınlığı, grip, öksürük gibi hastalıklardan korur.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,99 4,99
-1%
Kuru Soğan, güçlü bir antioksidan olan soğan neredeyse tüm salata ve yemeklerde kullanılabilen mucize bir bitkidir. Soğan siparişi, Soğan Fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
2,99 2,95
-3%
Lolorosso, yüksek oranda A vitamini, potasyum ve folik asit içerir. Kalorisi oldukça düşük, su oranı ise yüksektir. Lolorosso fiyatı, Lolorosso siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,90 5,75
-7%
Kıvırcık Marul, yüksek oranda A vitamini, potasyum ve folik asit içerir. Kalorisi oldukça düşük, su oranı ise yüksektir. Ara öğünlerde, sabah kahvaltılarında veya öğle ve akşam yemeğinde salata olarak kullanımı iyi bir tercihtir. kıvırcık marul siparişi, kıvırcık marul fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,90 5,50
-6%
Marul Yedikule, yüksek oranda A vitamini, potasyum ve folik asit içerir. Kalorisi oldukça düşük, su oranı ise yüksektir. Ara öğünlerde, sabah kahvaltılarında veya öğle ve akşam yemeğinde salata olarak kullanımı iyi bir tercihtir. Marul siparişi, marul fiyatları.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,50 4,25
-57%
Semizotu Hem yemekleri hem de meze ve salataları ile sofralarımızı süsleyen semizotunun oldukça faydalı bir sebze, Zayıflamaya Yardımcı Olur. Semizotu bünyesinde yüklü derecede omega-3 yağ asitleri, lif, A vitamini, C vitamini, B vitaminleri, demir, magnezyum, manganez, potasyum, kalsiyum ve bakır barındırır. semizotu fiyatı, semizotu siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,75 2,50
-21%
Taze fasulye Çalı , Diyet lifi ve antioksidan bakımından iyi bir kaynak olup düşük yağ ve kalori içerir. Taze fasulye gibi sebzelerin düzenli tüketimi özellikle bağırsak kanseri riskini azaltıcı etki gösterir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,50 5,90
-3%
Deniz Börülcesi, haşlayıp kılçıklarından ayıklanarak zeytinyağı ve limon sos ile salata olarak tüketilir, Deniz kıyısına yakın yerlerde yetişen bir bitkidir. Türkiye'de en çok Gökova'da yetişir. deniz börülcesi siparişi, deniz börülcesi fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
5,90 5,75
Yaklaşık %95 oranında su içeren ve 100 gramı sadece 17 kcal enerji sağlayan turp kilo kontrolü için uygulanan diyetlerde yaygın olarak kullanılan bir sebzedir. Ayrıca turp tüketimi vücudun su kazanmasına yardımcı olur. İçerdiği diyet lifleri sayesinde turp sindirim sistemi sağlığına katkıda bulunur. Turp halk hekimliğinde hazımsızlık ve kabızlığın önlenmesinde ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
3,90
-3%
Sarımsak B6, C vitaminleri ve çeşitli mineral maddeler bakımından zengin bir sebzedir. Sarımsak kalp hastalıkları ve felç riskini azaltıcı etkiye sahiptir. Sarımsak siparişi, sarımsak fiyatı.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
19,50 18,90
-2%
Kuşkonmaz Mucize bitkilerden biri olarak kabul edilir; vücudu ve hayatı sağlıklı bir hale getirmek isteyenlerin tercihidir, Kuşkonmaz fiyatı, kuşkonmaz siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
49,90 48,90
-13%
Salatalık Çengelköy %95’den fazla su içeriği ile kalorisi çok düşük bir sebze olup kilo verme ve koruma diyetlerinde en fazla kullanılan yiyeceklerden biridir. Tüketildiğinde vücudun su kazanmasına yardımcı olan salatalık sindirim sistemini rahatlatarak kabızlık problemini engeller. Salatalık fiyatı, salatalık siparişi
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
6,75 5,90
-6%
Türk mutfağının olmazsa olmazı gibi görünen domates aslında mutfağımıza sonradan gelmiş bir meyve. Anavatanı Peru olsa da, dünyaya yayıldığı yer Meksika. Bugün kullanılan domates kelimesi, eski bir Meksika dilinde “şişen meyve” anlamına gelen xitomatl kelimesinden geliyor. salkım domates fiyatı, salkım domates siparişi.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
7,99 7,49
-15%
Maydanoz 1 Bağ, C ve A vitamini, folik asit, potasyum, kalsiyum, demir ve lif açısından zengindir. Yemeklere ve salatalara hoş bir lezzet vermesi amacıyla ilave edilir. maydanoz fiyatı, maydanoz siparişi,
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
2,95 2,50

54 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

her 150 tl'lik alışverişlerinizde

15 TL

Hediye çekiniz her 150 TL’lik alışveriş sonrası hesabınızda

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri Al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor