Tahin Pekmez

-3%
Özellikle Kağızman bölgesinin yöresel ürünlerinden olan Kağızman Dut Pekmezi kahvaltılık ürünlerin başında geliyor. Yöreye ait dutlardan tamamen doğal yöntemlerle ve şeker ilavesiz yapılan dut pekmezi kahvaltılık olarak ve özellikle kış aylarında takviye gıda olarak tüketilmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
49,99 48,50 1000 Gr
Picus tahin, %100 susamdan üretilir. Herhangi bir katkı maddesi ya da ilave şeker içermez. Yüksek lif ve yüksek çoklu doymamış yağ oranına sahip olmasından dolayı diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir besindir. tahin fiyatı,
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,90
-12%
Tahini bal veya pekmez ile karıştırıp tüketmek küçüklüğümüzden beri alışık olduğumuz bir şey olsa da artık tahini kurabiyelerden salatalara her yerde kullanıyoruz. Organik Fethiye susamından üretilmiş olan OTS Organik Tahin lezzet ve kalite olarak bir başka güzel. Tamamen organik tarım yöntemiyle, kimyasal ilaç ve kimyasal katkı maddeleri kullanılmadan doğal ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
69,50 61,50 1 Kg
-14%
Rupika Tahini bal veya pekmez ile karıştırıp tüketmek küçüklüğümüzden beri alışık olduğumuz bir şey olsa da artık tahini kurabiyelerden salatalara her yerde kullanıyoruz. Organik Fethiye susamından üretilmiş olan Rupika Naturel doğal Tahin lezzet ve kalite olarak çok farklı bir tada sahiptir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,90 29,90 350 Gr
-14%
Sazlıca Organik Keçi Boynuzu Pekmezi, akdeniz ve ege bölgesinde yetişen keçiboynuzu meyvesinin, yüksek ısıl işlem uygulanmadan organik yöntemle özenle hazırlanmıştır. Soğuk sıkma metodu ile elde edilen keçiboynuzu (harnup) şırasının, vakumlu sistemde yoğunlaştırılmasıyla üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
34,90 29,90 800 Gr
-2%
Ots Organik Dut Pekmezi, Tam zamanında hasat edilmiş organik dutlardan, doğal yöntemler ile üretilmiş OTS Organik Dut Pekmezi. OTS organik Tahin ile karıştır hemen lezzetli ve sağlıklı atıştır ne zaman istersen. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmamış, tamamen organik sertifikalı dutlardan elde edilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
22,99 22,45 380 Gr
-2%
Soğuk pres sitemi ile elde edilen keçi boynuzu özü ısıl işlem görmediği için daha özel bir lezzete sahiptir. Zayıflamak için sabahları aç karına, kilonuzu korumak ve gün boyu enerjik olabilmek için ise kahvaltıdan sonra bir yemek kaşığı bu şurup gibi keçiboynuzu balından tüketmek mutlak önerilir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
24,99 24,45 340 Gr
-1%
Tam zamanında hasat edilmiş organik üzümlerden, doğal yöntemler ile üretilmiş OTS Organik Üzüm Pekmezi. OTS organik Tahin ile karıştır hemen lezzetli ve sağlıklı atıştır ne zaman istersen. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmamış, tamamen organik sertifikalı üzümlerden elde edilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
22,99 22,65 380 Gr
-0%
%100 saf Akçaağaç şurubundan oluşan Cofradex Akçaağaç Şurubu, zengin mineral, magnezyum ve çinko içerir. Yüksek oranda antioksidan içerdiği için yaşlanmayı geciktirir. Kandaki şeker oranını, rafine beyaz şekere göre daha yavaş yükselttiği için herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
119,00 118,50
Özellikle Kağızman bölgesinin yöresel ürünlerinden olan Kars Karadut Yeşil Ceviz Pekmezi kahvaltılık ürünlerin başında geliyor. Tamamen doğal yöntemlerle ve şeker ilavesiz yapılan dut pekmezi kahvaltılık olarak ve özellikle kış aylarında takviye gıda olarak tüketilmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
82,50 1000 Gr
Kilye Çifte Kavrulmuş Organik Tahin, Gelibolu yarımadasında organik tarım yöntemleri ile yetiştirilen kaliteli susamların işlenmesi ile yapılmıştır. Öğütülüp tam kıvamında çifte kavrulan susamların geleneksel yöntemleri ile işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu besleyici lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Kepeği ayrıştırılmadan tamamen doğal yöntemlerle katkısız üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,20
Kilye Ekşi Üzüm Pekmezi, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85
Kilye Karasakız Pekmezi, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85
Kilye Organik Tahin, Gelibolu yarımadasında organik tarım yöntemleri ile yetiştirilen kaliteli susamların işlenmesi ile yapılmıştır. Öğütülüp tam kıvamında kavrulan susamların geleneksel yöntemleri ile işlenmesi sonucu ortaya çıkan bu besleyici lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Kepeği ayrıştırılmadan tamamen doğal yöntemlerle katkısız üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
27,60

TÜKENDİ

Kilye Pekmez - Cabernet Sauvignon Ekşi, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85

TÜKENDİ

Kilye Pekmez - Cabernet Sauvignon Tatlı, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85
Kilye Pekmez - Kınalı Yapıncak, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85
Kilye Tatlı Üzüm Pekmezi, Gelibolu yarımadasının tam zamanında hasat edilmiş en seçkin ürünleri ile imal edilmiştir. Yapımı klasik ve doğal yöntemlerle yapılmış pekmezlerimiz hem kahvaltı sofralarınız hem de tatlı kaçamaklarınız için vazgeçilmez bir lezzet olacaktır. Yapımında katkı maddeleri ve şeker kesinlikle kullanılmamaktadır. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,85
Organik dut pekmezi, suni gübre, zirai ilaç ve koruyucu madde kullanılmadan doğal ortamında, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, Güneydoğu Anadolu yöresi dutlarından üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,90
Organik dut pekmezi, suni gübre, zirai ilaç ve koruyucu madde kullanılmadan doğal ortamında, organik tarıma uygun şekilde yetiştirilen, Ege yöresinin siyah üzümlerinden üretilmiştir. Dondurulmuş ürün kulanılmamaktadır. Hiç bir katkı maddesi ve koruyucu içermez.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
20,90
Soğuk pres sitemi ile elde edilen OTS Organik Elma Özü ısıl işlem görmediği için daha özel bir lezzete sahiptir. Günlük aktivitenize yardımcı, enerji veren ve elmanın tüm özelliklerini içerisinde barındıran bir üründür. Tamamıyla organik incirden üretilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
27,90

TÜKENDİ

-1%
Tam zamanında hasat edilmiş organik hurmalardan, doğal yöntemler ile üretilmiş OTS Organik Hurma Pekmezi. OTS organik Tahin ile karıştır hemen lezzetli ve sağlıklı atıştır ne zaman istersen. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmamış, tamamen organik sertifikalı ürünlerden elde edilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
21,99 21,75 360 Gr
OTS Organik İncir Özü, Soğuk pres yöntemi ile elde edilmekte ve ısıl işlem görmediği için daha özel bir lezzete sahiptir. En iyi fiyatları kaçırma hemen al.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
28,34
-2%
OTS Organik Keçiboynuzu Pekmezi, Tam zamanında hasat edilmiş organik keçiboynuzundan, doğal yöntemler ile üretilmiş OTS Organik Keçiboynuzu Pekmezi. OTS organik Tahin ile karıştır hemen lezzetli ve sağlıklı atıştır ne zaman istersen. Üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmamış, tamamen organik sertifikalı ürünlerden elde edilmiştir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
20,99 20,50 380 Gr
  • 1
  • 2

33 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor