Organik Konsantre

Beyorganik Elma Suyu Konsantresi organik tarım alanlarında yetiştirilen elmalardan elde edilmiş bir üründür. Tatlılarınızda ve içecek yapmada kullanabilirsiniz. Klasik yöntemlerle doğal olarak üretilmiştir. Elmanın tüm faydalarını elde edeceğiniz sağlık kaynağı bir üründür.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50,90
-3%
Organik dut meyvelerinden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen Beyorganik Dut Pekmezi Özü katkı maddesi içermemektedir. Antioksidan özelliği ile hücrelerinizi korur, yaşlanma etkilerini geciktirir ve ağız yaraları üzerinde iyileştirici etkisi bulunmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
17,99 17,50
-3%
Organik keçiboynuzu meyvelerinin çekirdekleri ile birlikte soğuk sıkım ile elde edilen Beyorganik Keçiboynuzu Pekmezi Özü katkı maddesi içermemektedir. Sütten üç kat fazla kalsiyum içeren keçiboynuzu doğal şeker kaynağı olarak enerji verici bir gıdadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
17,99 17,50
-1%
Beyorganik Tahin organik tarım alanlarında yetiştirilen ve tamamıyla organik sertifikalı susamlardan elde edilmiş bir üründür. Doğrudan tüketime uygundur. Katkı ve kimyasallar maddesi içermez. Dilerseniz Beyorganik pekmez çeşitlerinden biri ile karıştırıp tatlandırarak tüketebilirsiniz.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,99 32,50
-3%
Organik üzümlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen Beyorganik Üzüm Pekmezi Özü katkı maddesi içermemektedir. Enerji verir ve dinç kalmayı sağlar İçerdiği yüksek magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir vitaminleri ile vücudun ihtiyacı olan ihtiyaçların büyük bir kısmını tamamlamaktadır. Kansızlık sorunları için etkili bir kan yapıcı etkiye sahiptir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
17,99 17,50
Organik olarak yetiştirilen keçiboynuzu meyvelerinin işlenmesi ile elde edilen organik konsantre ürünümüzdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir, balgam sökücü etkisi vardır, diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir, cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır. Genellikle halk arasında kansızlığa iyi geldiği bilinmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,08
Sazlıca Organik Keçiboynuzu Özü Soğuk Sıkım, Organik olarak yetiştirilen keçiboynuzu meyvelerinin işlenmesi ile elde edilen organik konsantre ürünümüzdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir, balgam sökücü etkisi vardır, diş eti hastalıklarına iyi gelmektedir, cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır. Genellikle halk arasında kansızlığa iyi geldiği bilinmektedir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
29,99 675 ML
-7%
İskenderun bölgesinde yetiştirilen organik nar meyvelerinin doğal yöntemlerle işlenmesi ile elde edilen organik nar ekşisidir. Nar ekşisi C,K ve E vitaminleri içerir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Mide sorunlarınıza iyi gelmektedir. Tansiyon için dengeleyici özellik gösterir. Hafıza üzerinde olumlu etkisi bulunmaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
32,08 29,90 340 ML

Gösterilen sonuç sayısı: 8