Hazır Çorbalar

TÜKENDİ

-3%
Yerlim Balkabağı Çorbası Balkabağı içeriğinde Potasyum, fosfor, kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir ve çinko gibi güçlü mineraller barındırır. Vitamin deposu ve eşsiz bir protein kaynağıdır. A vitamini, C vitamini ve K vitamini içermektedir. Balkabağı yağlı diye düşünmeyin içerdiği yağlar Omega 3 ve Omega 6 yağlarıdır, ve kalorisi çok düşüktür. Kanser ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
33,99 32,99 400 Gr

TÜKENDİ

-3%
Yerlim Brokoli Çorbası Brokoli hücre yapısını koruyarak vücudu kanser gibi hücre yapısını değiştirerek ilerleyen hastalıklara karşı koruma sağlıyor, kronik iltihaplanmayı önlüyor,  bol C vitamini içeren brokoli vücudun hastalıklara karşı direncini arttırıyor. Özellikle çocukların beslenmelerinde olması gerekiyor ama pek de severek yemiyorlar.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
33,99 32,99 400 Gr

TÜKENDİ

-2%
Yerlim Domates Çorbası En popüler sebzelerden biri olan domates, aynı zamanda yüksek miktarda antioksidan içeriğiyle en faydalı gıdalar arasında yer almaktadır.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
53,99 52,99 400 Gr

TÜKENDİ

-2%
Yerlim Mantar Çorbası Doğal olarak oluşan kolesterol düşürücü bir madde olan “lovastatin”  mantarda bulunmaktadır. Ayrıca  mantar yüksek kan basıncını düşürmeye yardımcı olan potasyum açısından zengindir.  Mantarı yemek yüksek kolesterole sahip olanlar için özellikle yararlıdır. Bunun nedeni  mantarların levostatin denilen kolesterol düşürücü bir madde içermeleridir. Levostatin maddesi kolesterol düşürücü ilaçlarda ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
53,99 52,99 400 Gr

TÜKENDİ

-3%
Yerlim Pancar Çorbası Kırmızı pancar içerdiği C vitamini etkisiyle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olurken öte yandan bilişsel fonksiyonların iyileşmesine yardımcı olur. Beyin hücrelerinin kanlanmasındaki azalma bunama ve benzeri hastalıkları yarattığından kırmızı pancar bu durumun riskini ortadan kaldıracaktır. Vücuttaki nitrik oksit miktarındaki azalma beyne giden kan akışını bozma riskine sahip ...
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
39,99 38,99 400 Gr
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Chialı Tarhana Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorba ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Gurme Mercimek Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor. gurme mercimek çorbası siparişi, yayla hazır çorba.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,49
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Keten Tohumlu Tarhana Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,95
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Kinoalı Mercimek Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,99
Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Kinoalı Tarhana Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,05
Siyezli Ezogelin Çorbası Yayla Pratik Çorba, Tam tadında çorbalar yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Kolayca sımsıcak çorbalar hazırlamak için Siyezli Ezogelin Çorbası Yayla Pratik Çorba tam size göre. Yayla hazır çorbalar ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik ürünler sunuyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,39

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Hafta Sonu Fırsatı

sadece
1 TL

LOTUS BİSCOFF KARAMELİZE BİSKÜVİ 125 GR
125 TL ve üstü alışverişlerinizde kasada 1 TL

Cart
  • No products in the cart.