Çorbalar

Çorba yapmak artık çok kolay. Domates Çorbası Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,49

TÜKENDİ

Kinoalı Mercimek Çorbası yapmak artık çok kolay. Yayla Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
3,78
Çorba yapmak artık çok kolay. Kremalı Mantar Çorbası Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,66
Çorba yapmak artık çok kolay. Siyezli Ezogelin Çorbası Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
4,58
Çorba yapmak artık çok kolay. Yayla Çorbası Hazır Yemek ile sadece 2 dakikada çorbanız hazır. Yayla hazır yemek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Size lezzetli, sağlıklı ve pratik yemekler sunuyor. Trans yağ, koruyucu, renklendirici içermeyen sağlıklı ürünlerdir.
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
3,58

Gösterilen sonuç sayısı: 5

ilk alışverişinize özel

15 TL

Hoş geldin indirimi her 150 TL’lik alışverişte geçerlidir!

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor