Yayla Dermason Fasulye 1Kg

Sağlıklı beslenmede gerekli olan baklagiller ve tahıl ürünleri Yayla Klasik Bakliyat çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Kaliteli ve özenle seçilmiş bakliyat çeşitlerimiz ile sağlıklı beslenmenize ara vermeyin. Yayla Dermason Fasulye ile siz de sağlıklı ve besleyici yemekler yapabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Klasik Bakliyat serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor. Dermason fasulye siparişi, dermason fasulye fiyatı.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

18,94

Ürün Hakkında Bilgi

Sağlıklı beslenmede gerekli olan baklagiller ve tahıl ürünleri Yayla Klasik Bakliyat çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Kaliteli ve özenle seçilmiş bakliyat çeşitlerimiz ile sağlıklı beslenmenize ara vermeyin. Yayla Dermason Fasulye ile siz de sağlıklı ve besleyici yemekler yapabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı ürün çeşitliliği ile Yayla Klasik Bakliyat serisi beslenmenize hem lezzet hem sağlık katıyor.
Ağırlık 1 kg
Paket Miktarı

1 Kg

Marka

Yayla Bakliyat

Paket İçeriği

Yayla Dermason Fasülye

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo Bilgisi

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.