Veggy Etsiz Tofu Kebap 300 Gr

Veggy Etsiz Tofu Kebap, koruyucu içermez, yüksek bitkisel proteinli.Soya fasulyesinden elde edilen tofu olarak da anılan soya peyniri içermektedir.Soya proteini kolesterol oranını düşürmeye; düşük kolesterol kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Devamı..
Lutfiye Ürünlerine Özel Kasada ilave %10 İndirim

21,50 20,99

250 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Hakkında Bilgi

Vegan, koruyucu içermez, yüksek bitkisel proteinli.Soya fasulyesinden elde edilen tofu olarak da anılan soya peyniri içermektedir.Soya proteini kolesterol oranını düşürmeye; düşük kolesterol kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Beklenen etkinin görülmesi için 115 g etsiz tofu kebap yeterli olacaktır.Soya, östrojenik sterollere benzerliği olan izoflovan içeriği ile menopoza bağlı semptomları ve osteoporoz gelişme riskini azaltıcı etki gösterir.Fonksiyonel özellikleri ile Etsiz Tofu Kebap; vegan beslenenler, yüksek kolesterole sahip bireyler ve orta ileri yaşlardaki kadınlar için günlük beslenmeye eklenebilecek iyi bir öğün alternatifidir.

Ürün Miktarı

300 Gr

Marka

Veggy

Menşei

Türkiye

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.