Vegeat’s Fırınlanmış Chili Biber Limonlu Mercimek Cipsi 50 Gr

Vegeat’s Fırınlanmış Chili Biber Limonlu Mercimek Cipsi Kızartılmış değil fırınlanma yöntemiyle yapılmış.Yağ ve Tuz oranı düşük ,Protein ve Lif oranı yüksek olan Vegeat’s Fırınlanmış Chili Biber Limonlu Mercimek Cipsi.Nohut ve mercimek unları kullanılarak üretilmiştir.Beyaz Un İçermez.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

7,95 7,49

Ürün Hakkında Bilgi

Kızartılmış değil fırınlanma yöntemiyle yapılmış.Yağ ve Tuz oranı düşük ,Protein ve Lif oranı yüksek olan Vegeat’s Fırınlanmış Chili Biber Limonlu Mercimek Cipsi.Nohut ve mercimek unları kullanılarak üretilmiştir.Beyaz Un İçermez.

 

Marka

Vegean's

İçindekiler

Mercimek unu (), mısır unu, bitkisel yağ (ayçiçek), chili biber ve limon aromalı çeşni (%9) [(buğday unu (glüten içerir), chili biber tozu (%2), tuz, aroma vericiler (limon (%0,6), domates), renklendiriciler (paprika ektraktı, E100), bitkisel yağ (palm), topaklanmayı önleyici (E551)], tuz, kalsiyum karbonat (E170). Eser miktarda soya ve soya türevleri, yumurta ürünleri, süt ve türevleri, SO2, kereviz içerebilir.türevleri, SO2, kereviz içerebilir.

Paket Miktarı

50 Gr

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.