The Elite Home Bitkisel Bazlı ve Vegan Sıvı El Sabunu 400 ML

The Elite Home Bitkisel Bazlı ve Vegan Sıvı El Sabunu, Hassas ciltler için tüm aileniz için formüle edilmiş el, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygun sıvı sabundur. Sadece bitkisel yağların sabunlaştırılması ile oluşur. Anti-bakteriyel sabunlarda bulunan ve mikropları öldürürken yararlı bakterileri de ortadan kaldıran triklosan maddesi içermez. Çevre ve cilt dostudur. Hassas cilt problemleri olan kişilerin kullanımına uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir. Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegan Sertifikalıdır. 

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

28,50 24,90 1 KG

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

The Elite Home, Hassas ciltler için tüm aileniz için formüle edilmiş el, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygun sıvı sabundur. Sadece bitkisel yağların sabunlaştırılması ile oluşur. Anti-bakteriyel sabunlarda bulunan ve mikropları öldürürken yararlı bakterileri de ortadan kaldıran triklosan maddesi içermez. Çevre ve cilt dostudur. Hassas cilt problemleri olan kişilerin kullanımına uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir. Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegan Sertifikalıdır. 

İÇERMEZ: Renklendirici, fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

Ağırlık 1 kg
Miktar

400 ML

Çeşit

Kokusuz

İçeriği

Aqua,Potassium Olivate,Potassium Cocoate,Potassium Castorate,Vegetable Glycerine.
Çevre ve cilt dostudur. Hassas cilt problemleri olan kişilerin kullanımına uygundur.

İçermez

İÇERMEZ: fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

Kullanım Talimatı

Çevre ve cilt dostudur. Hassas cilt problemleri olan kişilerin kullanımına uygundur.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.