Kuka Çiftliği Tam Yağlı Beyaz Peynir Koyun 700 Gr

Sert tam yağlı Koyun beyaz peyniri paçal bir peynirdir. İnek, keçi ve koyun sütlerinin belli oranlarda karışımından yapılır.peynir yapımında kullanılan sütler, Kuzey Trakya bölgesinde mera hayyancılığı yapan köylerden toplanmaktadır, sütün yağı ayrıştırılmaz ve daha besleyici bir peynir elde edilir. peynir 6 ay boyunca olgunlaştırılır, fermentasyonu doğal olarak tamamlamış sert tam yağlı koyun beyaz peyniri elde edilir.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

54,90 51,90

Stokta yok

Ürün Hakkında Bilgi

Peynir yapımında kullanılan sütler Kuzey Trakya bölgesinde mera hayyancılığı yapan köylerden toplanıyor. Üretimde şirden mayası kullanılır, sütün yağı ayrıştırılmaz ve daha besleyici bir peynir elde edilir. 6 ay boyunca olgunlaştırıyor, fermentasyonu doğal olarak tamamlamış sert tam yağlı koyun beyaz peyniri elde ediyoruz. Tam Yağlı olması ve damakta aroma bırakması Trakya Beyaz Peyniri nin olmazsa olmaz özelliklerindendir.
Miktar

700 Gr

İçeriği

Peynir yapımında kullanılan sütler Kuzey Trakya bölgesinde mera hayvancılığı yapan köylerden toplanmaktadır. İnek, keçi ve koyun sütlerinin belli oranlarda karışımından yapılır. Tuz, Dana Şirden Maya, doğal yağ oranı en az % 45. Katkı ve koruyucu madde içermez.

Üretici / Marka

Kuka Çiftlik

Menşei

Trakya, Kırklareli

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Orjinal vakumlu pakette soğuk zincir ambalaj ve buz aküsü takviyesi ile gönderilmektedir. İstanbul içi siparişler 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Saklama Koşulları

Orjinal vakumlu paket açıldıktan sonra, peynirinizi ıslak yağlı kağıda sardıktan sonra kilitli buzdolabı poşetine koymanızı ve buzdolabında muhafaza etmenizi öneririz, bu şekilde peyniriniz tazeliğini 30 gün koruyacaktır.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.