Tlos farm Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT

Tlos farm, Doğal Olgun hasat soğuk sıkım zeytinyağı, kimyasal katkı, koruyucu madde ve ilaç kullanılmadan, % 100 geleneksel tarım yöntemleriyle olgun hasat edilen zeytinlerden, zeytinin ilk sıkımı olarak, üretilmektedir. İlk ve erken hasata nazaran biraz daha az zeytin kokar. Zeytin kokusunu az seviyorsanız, bu ürün size uygun bir ürünümüzdür.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

267,00 242,70

Stokta yok

Her 150 TL'lik alışverişlerinize 15 TL hediye çeki sizi bekliyor.

Ürün Hakkında Bilgi

Tlos farm, Olgun Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı, kimyasal katkı, koruyucu madde ve ilaç kullanılmadan, % 100 geleneksel tarım yöntemleriyle olgun hasat edilen zeytinlerden, zeytinin ilk sıkımı olarak, üretilmektedir. İlk ve erken hasata nazaran biraz daha az zeytin kokar. Zeytin kokusunu az seviyorsanız, bu ürün size uygun bir ürünümüzdür. Soğuk sıkım olarak, olgun hasat zeytinlerden elde edilmiş yağımızın asit derecesi %0.8’in altındadır. Natural sızma zeytinyağı (NSZ) kategorisindedir.
Ağırlık 5 kg
Miktar

5 LT

Menşei

Güney Ege, Muğla

Üretici / Marka

Tlos Olive

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Önemli Not

Yağlarımız sipariş gelince şişelenir/tenekelenir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

her 150 tl'lik alışverişlerinizde

15 TL

Hediye çekiniz her 150 TL’lik alışveriş sonrası hesabınızda

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Undo
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor