Bireller Siyah Zeytin Ayvalık Yuvarlama 1 Kg

Bireller, Siyah Zeytin Ayvalık Yuvarlama, % 100 Doğal siyah zeytin, hiçbir ilave kurutma yöntemi kullanılmadan dalından toplanıldığı gibi hijyenik koşullarda tüketime hazır hale getirilmektedir. Kasım – Aralık aylarında özenle toplanan Ayvalık Yağlık cinsi zeytinlerden yapılır.

Devamı..
İlk Siparişinize Özel Kasada %10 İndirim

27,99 27,50

250 TL ve Üstü Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Hakkında Bilgi

Bireller, Siyah Zeytin Ayvalık Yuvarlama, % 100 Doğal siyah zeytin, hiçbir ilave kurutma yöntemi kullanılmadan dalından toplanıldığı gibi hijyenik koşullarda tüketime hazır hale getirilmektedir. Kasım – Aralık aylarında özenle toplanan Ayvalık Yağlık cinsi zeytinlerden yapılır. Yaklaşık 3 ay boyunca, belli bir mesafede yuvarlanarak tuzunu iyice sindirmesi sağlanır. Olgunlaşan zeytinler yağ ve sirke ilavesi ile natürel tarzda sizlere sunulur. Kimyasal işleme tabi tutulmadığı için doğal zeytinin tadı her tanede muhafaza edilmiştir. Ambalaj açıldıktan sonra soğukta muhafaza edilmelidir.
Ağırlık 1 kg
Kavanoz Miktarı

1 Kg

Menşei

Kuzey Ege, Ayvalık

Üretici / Marka

Birel Olive

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.