Pazı 1 Demet

Pazı K vitamini, magnezyum, manganez ve demir mineralleri ile antioksidan etkili fenolik bileşikler bakımından zengin bir sebzedir. Pazı fiyatı, pazı siparişi

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

5,90 5,50

Stokta yok

SKU: SPZI2001 Reyonlar: , Etiketler: , ,

Ürün Hakkında Bilgi

Pazı K vitamini, magnezyum, manganez ve demir mineralleri ile antioksidan etkili fenolik bileşikler bakımından zengin bir sebzedir. Pazı kemik sağlığı için çok faydalı olan ve kanın pıhtılaşmasında aktif rol oynayan K vitamini bakımından mükemmel bir organik gıda kaynağıdır. Yaklaşık 30 gram pazı tüketimi günlük K vitamini ihtiyacının tamamını karşılar.
Yapısında bulunan kuercetin, kaempferol ve viteksin gibi fenolik bileşikler ile pazı enflamasyonu önleyici; kalp hastalıkları ve kanser gibi kronik hastalıkların riskini azaltıcı etkiye sahiptir. Yapılan çalışmalar kaempferolun kanserli hücrelerin gelişimini yavaşlattığını ve ölümlerini teşvik ettiğini ortaya koymaktadır. Viteksin ise kan basıncını düzenleyici etkisi ile kalp sağlığına faydalıdır. Diyet lifi bakımından iyi bir kaynak olan pazı tokluk hissi sağlaması yanında düşük kalorisi ile kilo verme/koruma diyetlerinde kullanılan bir sebzedir.
Besin Değerleri

Kalori: 22 kcal
Karbonhidrat: 2.7 g
Lif: 1.7 g
Protein: 1.4 g
Yağ: 0.3 g
Kolesterol: 0.0 mg
A Vitamini: 477 IU
C Vitamini: 28.3 mg
Potasyum: 233.0 mg
Kalsiyum: 110.0 mg
Demir: 3.0 mg

Miktar

1 Adet

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.