Naturiga Organik Kakao Tozu 100 Gr

Naturiga Organik Kakao Tozu 100 Gr, Doğal olarak Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. yüksek lif, yüksek protein ve yüksek bakır içerir ve magnezyum kaynağıdır. organik kakao tozu siparişi, organik kakao tozu siparişi.

Devamı..
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

29,95 28,95

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Organik kakao çekirdeklerinden üretilmekte olan Naturiga kakao tozu Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. Nadir bulunan, ince kabuklu, yüksek kaliteli ve doğal aromalı Criollo kakao çekirdekleri el ile toplanır ve yüksek besin değerini muhafaza etmek ve lezzetini açığa çıkarmak için özel bir yöntemle, nazikçe kısa ve kuru kavurma yapılır. Naturiga’nın organik kakaosu,rafine şeker ve rafine yağ içermez.
Paket Miktarı

100 Gr

Marka

Naturiga

Ürün İçeriği

Naturiga Kakao Tozu renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, gluten, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.
100 GR’da
• 528 mg MAGNEZYUM
• 1430 mg POTASYUM
• 3,5 mg BAKIR
• 22 gr LİF
• PROTEİN

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.