Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu 100 Gr

Gün geçtikçe popülerliği artan protein tozlarının arasında sarı bezelye proteini, içerdiği yüksek protein oranının yanı sıra gluten ve soya içermemesi sayesinde Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu tercih edilen bitkisel protein kaynaklarından biri haline gelmiştir. Sporcular, vegan-vejetaryenler, protein ağırlıklı diyet uygulayanlar için bir alternatiftir.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

39,95 34,95

Ürün Hakkında Bilgi

Bezelye proteini tüm esansiyel aminoasitleri içerdiğinden ve %80 oranındaki yüksek protein oranı ile spor sonrası beslenme için de birebirdir ve kas ağırlığı oluşturmaya yardımcı olur. Naturiga Organik Bezelye Proteini Tozu Laktoz direnci olanlar için iyi bir seçenektir.
Ağırlık 0.100 kg
Paket Miktarı

100 Gr

Marka

Naturiga

Ürün İçeriği

Naturiga Bezelye Proteini Tozu renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, gluten, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.
100 GR’da
• Yüzde 80 Protein
• Esansiyel aminoasitler

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.