Naturiga Organik Acai Tozu 50 Gr

Açai meyvesi Brezilya amazon ormanlarında doğal olarak yetişir. Dünya’da antioksidan seviyesini belirleyen ORAC (oxygen radical absorbance capacity) listesinde üst sıralarda yer alan gıdalardan biridir. Tek tip antioksidan olmadığı için antioksidan içeren gıdaların alımını çeşitlendirmemiz gerekmektedir. Naturiga Organik Acai Tozu yüksek antioksidan özelliği ile bu konuda iyi bir gıda takviyesidir. Katkı maddesi içermez.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

68,90

Ürün Hakkında Bilgi

Vegan beslenmeye uygun. %100 doğal Acai Üzümü tozu. Soğuk kurutma (freeze dry) teknolojisiyle toz haline getirilmiştir. Böylece vitamin mineral ve antioksidan seviyesi %95 oranında korunmuş olur. Naturiga Organik Acai Tozu Dünya’da antioksidan seviyesi en yüksek gıdalardan biridir.
Ağırlık 0.050 kg
Paket Miktarı

50 Gr

Marka

Naturiga

Ürün İçeriği

Naturiga Organik Acai Tozu renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, gluten, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez.
• 860 mg POTASYUM
• 347 mg KALSİYUM
• 3,8 mg DEMİR
• 32 gr LİF

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!