Muscle Cheff Yüksek Proteinli Beyaz Çikolata 50 Gr

Muscle Cheff Yüksek Proteinli Beyaz Çikolata şeker içermiyor oluşu ve yüksek protein içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Proteinler vücudumuzda kas onarımı ve yapımı, büyüme ve gelişmeyi destekleme, çeşitli yapısal düzenlemeleri sağlama gibi pek çok biyolojik aktiviteye katılan besin öğelerinden biridir.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

14,95 14,49

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Muscle Cheff beyaz çikolata şeker içermiyor oluşu ve yüksek protein içeriği ile ön plana çıkmaktadır. Proteinler vücudumuzda kas onarımı ve yapımı, büyüme ve gelişmeyi destekleme, çeşitli yapısal düzenlemeleri sağlama gibi pek çok biyolojik aktiviteye katılan besin öğelerinden biridir. Muscle Cheff beyaz çikolata 12 g protein içeriği ile günlük protein ihtiyacının %24’ünü karşılamaktadır. İçeriğindeki yağ kakao ve süt tozu kaynaklıdır. Trans yağ içermemektedir. Koruyucu ve renklendirici bulundurmaz. Bu özellikleri dolayısıyla sadece sporcular değil her yaştan tüketicinin kullanımına uygundur. Gluten içermediği için çölyaklı ve glüten intoleranslı bireylerin tüketimine uygundur. İçeriğindeki Belçika beyaz çikolatası, şekersiz formu ve eşsiz lezzetiyle favori çikolatanız olmaya aday!
Marka

Muscle Cheff

İçindekiler

Maltitol, kakao yağı, whey proteini, süt tozu, soya lesitini, doğal vanilya aroması.

Paket Miktarı

50 Gr

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.