Masmana Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

Masmana Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml, Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

42,90 42,50

Ürün Hakkında Bilgi

Kilis yöresinin eşsiz bahçelerinden tek tek toplanan zeytinler “soğuk sıkım” yapılarak sofralarınıza ulaşır.
Doğal yöntemlerle herhangi bir zirai tarım ilacı ve gübresi kullanılmadan yetiştirilir, Uluslararası sertifikasyon kuruluşu Ecocert IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti (TR-OT-003) ve TC Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır, Periyodik olarak denetlenmektedir. Zeytinler tek bölgenin mahsulü olup diğer bahçenin ürünleriyle karıştırılmamaktadır. Kilis yöresinin eşsiz bahçelerinden 2019 – 2020 sezonunda tek tek toplanarak hasat edilmiştir. Max. 24 ° de soğuk sıkım yapılmıştır, Tadında acılık ve damak yakıcı özelliğe sahiptir, Polifenol değeri yüksek seviyededir, Asidik değeri 0,4 – 0,7 arasındadır, Tazeliğini daha fazla koruyabilmesi için filtre edilmiştir, Saflık hissini daha fazla ön plana çıkarması için özellikle salatalarda, mezelerde, soğuk zeytinyağ lı yemeklerde, balık ve beyaz etlerde kullanılması tavsiye edilir.

Miktar

500 ML

İçindekiler

Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarını içeren, kusur içermeyen, serbest asitliği oleik asit cinsinden %0,7’in altında olan ve Gaziantep Kilis bölgesindeki organik tarım esaslarına uygun olarak yetiştirilen zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş bir organik natürel sızma zeytinyağıdır. ECOCERT IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. (TR-OT-003) tarafından sertifikalıdır.

Marka

Masmana

Saklama Koşulları

Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 48 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 3-4 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.