Masmana Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

Masmana Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml, Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

42,90 42,50

Ürün Hakkında Bilgi

Kilis yöresinin eşsiz bahçelerinden tek tek toplanan zeytinler “soğuk sıkım” yapılarak sofralarınıza ulaşır.
Doğal yöntemlerle herhangi bir zirai tarım ilacı ve gübresi kullanılmadan yetiştirilir, Uluslararası sertifikasyon kuruluşu Ecocert IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti (TR-OT-003) ve TC Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır, Periyodik olarak denetlenmektedir. Zeytinler tek bölgenin mahsulü olup diğer bahçenin ürünleriyle karıştırılmamaktadır. Kilis yöresinin eşsiz bahçelerinden 2019 – 2020 sezonunda tek tek toplanarak hasat edilmiştir. Max. 24 ° de soğuk sıkım yapılmıştır, Tadında acılık ve damak yakıcı özelliğe sahiptir, Polifenol değeri yüksek seviyededir, Asidik değeri 0,4 – 0,7 arasındadır, Tazeliğini daha fazla koruyabilmesi için filtre edilmiştir, Saflık hissini daha fazla ön plana çıkarması için özellikle salatalarda, mezelerde, soğuk zeytinyağ lı yemeklerde, balık ve beyaz etlerde kullanılması tavsiye edilir.
Miktar

500 ML

İçindekiler

Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarını içeren, kusur içermeyen, serbest asitliği oleik asit cinsinden %0,7’in altında olan ve Gaziantep Kilis bölgesindeki organik tarım esaslarına uygun olarak yetiştirilen zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş bir organik natürel sızma zeytinyağıdır. ECOCERT IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. (TR-OT-003) tarafından sertifikalıdır.

Marka

Masmana

Saklama Koşulları

Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.