Masmana Natürel Sızma Zeytinyağı 1 LT

Masmana Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt, Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

Devamı..
100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

49,90 49,50

Ürün Hakkında Bilgi

Masmana Natürel Sızma Zeytinyağı 1 LT, Kilis yöresinin eşsiz zeytin bahçelerinden 2019 – 2020 sezonunda tek tek toplanarak hasat edilmiştir, Max. 24 ° de soğuk sıkım yapılmıştır, Tadında acılık ve damak yakıcı özelliğe sahiptir, Polifenol değeri yüksek seviyededir.Asidik değeri 0,4 – 0,7 arasındadır, Tazeliğini daha fazla koruyabilmesi için filtre edilmiştir. Saflık hissini daha fazla ön plana çıkarması için özellikle salatalarda, mezelerde, soğuk zeytinyağ lı yemeklerde, balık ve beyaz etlerde kullanılması tavsiye edilir.
Miktar

1 LT

İçindekiler

Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarını içeren, kusur içermeyen, serbest asitliği oleik asit cinsinden %0,7’in altında olan ve Gaziantep Kilis bölgesindeki yetiştirilen zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş natürel sızma zeytinyağıdır.

Marka

Masmana

Saklama Koşulları

Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.