Mantar Kültür 400 Gr

Mantar Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, Vitamin C, Fosfor, Potasyum ve Bakırdan zengin olup vitamin ve mineral içeriği açısından çok zengindir. Mantar siparişi, mantar fiyatı.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

10,90 10,50 400 Gr

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Mantar Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, Vitamin C, Fosfor, Potasyum ve Bakırdan zengin olup vitamin ve mineral içeriği açısından çok zengindir. Bu fitobesin içeriği mantarı; kalp sağlığını korumada, bazı kanser türlerinde ve kanser tedavisi sırasında bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede etkin rol oynamasını sağlamaktadır.
Kansızlığın başlıca nedenlerinden biri kişilerin kanındaki demir eksikliğidir. Demirin düşük olması, yorgunluk ve baş ağrısına da sebep olabilir. Mantar iyi bir demir kaynağıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır. Vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirir. Kan basıncını kontrol altında tutmaya yardım eder. Sabah kahvaltısında tereyağı ile kavurup üzerine organik yumurta kırarak afiyetle tükete bilirsiniz.
Kemik ve dişleri güçlendirir. Aynı zamanda kemik erimesine karşı koruma sağlaması da mantarın faydalarından biridir.Tansiyonu düzenler, kalbi korur. Göze ve vücuda kuvvet verir.
Dokuların yara aldığında hücrelerin kendini kolay tamir etmesine yardım eder.İyi bir lif kaynağıdır. Bu sebeple bağırsakları rahatlatması da mantarın faydaları arasındadır. Düzenli tüketimi ile vücudun A, B ve C vitamini ihtiyacını karşılar.
Ağırlık 0.400 kg
Besin Değerleri

Kalori: 15 kcal
Karbonhidrat: 0.6 g
Lif: 2.0 g
Protein: 2.7 g
Yağ: 0.2 g
Kolesterol: 0.0 mg
A Vitamini: 2.0 IU
C Vitamini: 4.9 mg
Potasyum: 422.0 mg
Kalsiyum: 11.0 mg
Demir: 1.2 mg

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.