Mantar İstiridye 500 Gr

Mantar İstiridye 500 Gr, Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, Vitamin C, Fosfor, Potasyum ve Bakırdan zengin olup vitamin ve mineral içeriği açısından çok zengindir. mantar siparişi, mantar fiyatı.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

11,99 11,50 500 Gr

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Mantar Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, Vitamin C, Fosfor, Potasyum ve Bakırdan zengin olup vitamin ve mineral içeriği açısından çok zengindir. Bu fitobesin içeriği mantarı; kalp sağlığını korumada, bazı kanser türlerinde ve kanser tedavisi sırasında bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede etkin rol oynamasını sağlamaktadır.
Kansızlığın başlıca nedenlerinden biri kişilerin kanındaki demir eksikliğidir. Demirin düşük olması, yorgunluk ve baş ağrısına da sebep olabilir. Mantar iyi bir demir kaynağıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır. Vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirir. Kan basıncını kontrol altında tutmaya yardım eder. Sabah kahvaltısında tereyağı ile kavurup üzerine organik yumurta kırarak afiyetle tükete bilirsiniz.
Kemik ve dişleri güçlendirir. Aynı zamanda kemik erimesine karşı koruma sağlaması da mantarın faydalarından biridir.Tansiyonu düzenler, kalbi korur. Göze ve vücuda kuvvet verir.Dokuların yara aldığında hücrelerin kendini kolay tamir etmesine yardım eder.İyi bir lif kaynağıdır. Bu sebeple bağırsakları rahatlatması da mantarın faydaları arasındadır. Düzenli tüketimi ile vücudun A, B ve C vitamini ihtiyacını karşılar.
Ağırlık 0.200 kg
Besin Değerleri

Kalori: 15 kcal
Karbonhidrat: 0.6 g
Lif: 2.0 g
Protein: 2.7 g
Yağ: 0.2 g
Kolesterol: 0.0 mg
A Vitamini: 2.0 IU
C Vitamini: 4.9 mg
Potasyum: 422.0 mg
Kalsiyum: 11.0 mg
Demir: 1.2 mg

Paket Miktarı

500 Gr

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış ve hesabına giriş yapan müşteriler değerlendirme bırakabilir.

2. Ürün %50 İndirimli

Gün
Saat
Dakika

Seçili ürünlerde 2. ürün sepette % 50 indirimli

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor