Madalı Fransız Kütük Peynir – Buche de Chévre 250 Gr

Madalı Fransız Kütük Peynir – Buche de Chévre, Madalı Buche de Chevre Peyniri, salatalarda panelenmiş şekilde servis edilebilir, ekmek üzerine sürülebilir, pizzaların üzerine dilimlenerek fırınlanabilir, yağlı yapısıyla şaraplara eşlik edebilir, Büş Peyniri.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

44,99 42,99 250 Gr

(4 customer reviews)

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Madalı Çiftliği, Beyşehir Gölü üzerinde yaşam olan tek ada, Mada Adası’ndan adını almaktadır. Ada aynı zamanda ülkemizde tatlı su üzerinde tek yaşam olan ada olarak da öne çıkmaktadır.

Tamamen kendi hayvanlarımızdan aldığımız sütü işlediğimiz mandıramızda kendi yemeyeceğimiz hiçbir ürünü üretmeyeceğiz fikriyle yola çıktık. Bu doğrultuda da tamamen doğal mayalarla, katkısız, koruyucusuz, kültürsüz, gıda boyası kullanmadan da artisan lezzetler üretilebileceğini hem öze hem de doğaya dönüşün lezzetli olabileceğini göstermek istedik.

Madalı Buche de Chevre Peyniri, salatalarda panelenmiş şekilde servis edilebilir, ekmek üzerine sürülebilir, pizzaların üzerine dilimlenerek fırınlanabilir, yağlı yapısıyla şaraplara eşlik edebilir.

Üretimimiz 12 ay aralıksız olmakla birlikte Aralık-Mart ayları arasında hayvanlarımızın doğal gebelik ve doğum dönemleri olduğundan mandıramızda işlediğimiz süt miktarımız düşmektedir.

Ağırlık 0.250 kg
Paket Miktarı

250 Gr

Ürün İçeriği

Madalı Buche de Chevre Peynir’i 0 keçi sütünden, şirden mayası ile mayalanıp, koruyucu olarak sadece süt yağı ve kaya tuzu içermektedir. Hiçbir katkı, kültür, koruyucu, gıda boyası içermez.

Marka

Madalı Keçi Çiftliği

Menşei

Konya – Beyşehir

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Madalı Fransız Kütük Peynir – Buche de Chévre yaparken sütün yağını almamaktayız ve bu sebeple 2 adet koruyucumuz mevcut. Birincisi bahsi geçen yağ, ikincisi ise tuz. Bu sebeple ürünler satın alındıktan sonra uzun süreler dışarıda bırakılmamalıdır. Ürünlerimizin hepsi buzdolabında +4 derecede saklanmalıdır.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

Ürün Kalitesi

90%

Fiyat

90%

Kargo & Teslimat

90%

02 müşteri tarafından incelendi

Sırala

 • Avatar

  Feriha Cantaş

  İyi bir Buche De Chevre

  Madalının ürünleri kaliteli ve lezzeti yerinde, siteden alışverişi tavsiye ederim, ürünler bozulmadan ertesi gün elime ulaştı.

  08/04/2021
  Onaylı Müşteri
 • Avatar

  Nazan Kuşer

  Taş oda peyniri ile birlikte sepet dolsun diye aldım, yumuşak bir peynir, peynirin özelliği zaten yumuşak olmasıymış, ben kızarmış ekmeğin üzerine sürüp yedim mükemmel oldu

  23/11/2020
  Onaylı Müşteri
 • Avatar

  Can Aktaş

  Son zamanlarda iyisini bulmakta zorlandığım bir peynirdi, tadı kokusu lezzeti yerinde olmuş, elinize sağlık

  21/11/2020
  Onaylı Müşteri
 • Avatar

  Berfu Kalaycı

  İndirimde olduğu için tamamen denemek için aldım, hafif krem peyniri gibi ama değil tadı çok güzel, ben kızarmış ekmek üstüne sürüp üstüne bişiler ekleyerek yedim çok güzeldi keçi sütününde lezzetinde etkisi olduğunu düşünüyorum

  20/11/2020
  Onaylı Müşteri

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.