Kuzu Cotto Dilimli 150 Gr

Kendi çiftliğimizden kokusu olmayan, kıvırcık kuzu türünün kemiksiz but etinden üretilen bir ürün çeşididir. Tecrübelerimize dayanarak kuzu eti için belirlediğimiz en iyi baharatlar ile 5 gün dinlendirdiğimiz etleri özel filelerinde fırınlayıp tütsülüyoruz. 1 günlük dinlendirme işleminden sonra vakumlayarak satışa sunuyoruz.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

32,90

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Kuzu Cotto kendi çiftliğimizden kokusu olmayan, kıvırcık kuzu türünün kemiksiz but etinden üretilen bir ürün çeşididir. Tecrübelerimize dayanarak kuzu eti için belirlediğimiz en iyi baharatlar ile 5 gün dinlendirdiğimiz etleri özel filelerinde fırınlayıp tütsülüyoruz. 1 günlük dinlendirme işleminden sonra vakumlayarak satışa sunuyoruz.
Ağırlık 0.150 kg
Miktar

150 Gr

Marka

Fümeci Smokehouse

Menşei

Marmara, İstanbul

İçerik

Ürünlerimiz İslami Koşullara Uygun Kesilen Etlerden Üretilmiştir. Kuzu eti ve yağı, tuz, su, dekstroz, antimikrobiyal, antioksidan, stabilizer.

Saklama Koşulu ve Uyarısı

Orijinal ambalajı açılmadan taze ürünlerimiz için 0o – 4o C’de,
donuk ürünlerimiz için -18o C’de muhafaza edilmesi
koşuluyla son tüketim tarihine (STT) kadar tüketebilirsiniz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış ve hesabına giriş yapan müşteriler değerlendirme bırakabilir.

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor