Kristal Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 250 ML

Kristal Organik Natürel Sızma Zeytinyağı 250 ml, Tüm yemeklerinizde kullanabilir, özellikle soğuk yemeklerinize, soslarınıza ve salatalarınıza lezzet katabilirsiniz.

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Belirtilen ürünlerinde 2. Ürüne %50 İndirim.

19,90 18,99 250 ML

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Kristal Organik Natürel Sızma Zeytinyağı, organik ürün sertifikasyonu kapsamında hasat edilmesinden üretilmesine kadar her aşamada izlenebilirliği ve organik gıda güvenliği sağlanan zeytinlerden elde edilmiştir. Organik tarım standartlarına göre üretim yapan sıkım tesisinde hijyenik koşullarda soğuk sıkım yöntemi ile sınırlı sayıda üretilmiştir. Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarına sahip, duyusal olarak meyvemsilik, acılık ve yakıcılık içeren organik natürel sızma zeytinyağıdır. Serbest yağ asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altındadır.
Miktar

250 ML

İçindekiler

Natürel sızma zeytinyağının tüm doğal unsurlarını içeren, kusur içermeyen, serbest asitliği oleik asit cinsinden %0,8’in altında olan ve Ege bölgesindeki organik tarım esaslarına uygun olarak yetiştirilen zeytinlerden soğuk sıkım yöntemiyle üretilmiş bir organik natürel sızma zeytinyağıdır. ECOCERT IMO Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti. (TR-OT-003) tarafından sertifikalıdır.

Marka

Kristal

Saklama Koşulları

Zeytinyağınızı her zaman serin ve rutubetsiz ortamda saklayınız ve güneş ışığından koruyunuz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.