Kolojen Doğal İlikli Kemik Suyu 660 Gr

Kolojen Doğal İlikli Kemik Suyu, iyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp el değmeden kavozlanmaktadır. Kemik gelişimi ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

29,90

Ürün Hakkında Bilgi

iyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp Sterilize edilen cam kavanozlara el değmeden sıcak sıcak doldurularak vakumlanır, bu şekilde taze kalır. Kemik sağlığı ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır. Pratiktir kapağını açtığınız anda her türlü yemek ve çorbalarda kullanabilirsiniz.
Ağırlık 0.660 kg
Kavanoz Miktarı

660 Gr

İçeriği

Sağlıklı beslenmiş İlikli daha kemiği, organik baharatlar ve sebzeler, filtre edilmiş su. Tuz, Katkı ve koruyu madde içermez.

Üretici / Marka

Kolajen Artı

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!

Haftanın Süper Fırsatı!

Gün
Saat
Dakika

79.99 TL 3 adet Sazlıca Organik sirke ( Balzamik, Ceviz, Keçiboynuzu özü ) 1 adet Ekincik Çam Balı