Madalı Çiftliği Keçi Sütü Tereyağı 250 Gr

Keçi Sütü Tereyağı 250 Gr , % 100 Keçi Sütünden kaymak tereyağı. Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen keçilerin sütünün sadece kaymağından alarak elde edilmekte olup katkı, koruyucu, kimyasal içermeyen, probiyotik değerleri yüksek leziz, işlenmemiş ttereyağıdır. Kaymaktan alınıyor ve mandırada elle yoğrularak, eski, ev usulü yağ haline getiriliyor. İçerisinde sadece sütün kaymağı ve %1 oranında kaya tuzu bulunur.

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

54,90 49,99

Stokta yok

Ürün Hakkında Bilgi

Keçi Sütü Tereyağı 250 Gr , % 100 Keçi Sütünden kaymak tereyağı. Doğal gıdalarla, hormonsuz olarak beslenen keçilerin sütünün sadece kaymağından alarak elde edilmekte olup katkı, koruyucu, kimyasal içermeyen, probiyotik değerleri yüksek leziz, işlenmemiş tereyağıdır. Kaymaktan alınıyor ve mandırada elle yoğrularak, eski, ev usulü yağ haline getiriliyor. İçerisinde sadece sütün kaymağı ve %1 oranında kaya tuzu bulunur.
Ağırlık 0.250 kg
Paket Miktarı

250 Gr

İçeriği

% 100 Keçi sütü kaymağı, % 1 kaya tuzu

Üretici / Marka

Madalı Çiftliği

Menşei

Konya, Beyşehir

Kargo

Siparişi takip eden her Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kargoya verilmektedir. Ürünlerde koruyucu madde ve kimyasal olmadığından cuma günleri verilen siparişlerin kargosu takip eden salı günü gönderilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.