Fümeci İtalyan Salam Biberli Dilimli 150 Gr

Geleneksel yöntemlerle %100 dana etinden hazırlanmıştır. Sadece taze çekilmiş baharatlar ile hazırlanmış ve karabiber eklenmiş Fümeci Smokehouse İtalyan Salam Karabiberli, koruyucu madde kullanılmadan üretilmektedir. Baharat aromalarını tercih edenler için tavsiye edilir bir üründür. Kahvaltıda salamdan vazgeçemeyenler için farklı bir deneyim olacaktır.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

26,20

Ürün Hakkında Bilgi

Geleneksel yöntemlerle %100 dana etinden hazırlanmıştır. Sadece taze çekilmiş baharatlar ile hazırlanmış ve karabiber eklenmiş Fümeci Smokehouse İtalyan Salam Karabiberli koruyucu madde kullanılmadan üretilmektedir. Baharat aromalarını tercih edenler için tavsiye edilir bir üründür. Kahvaltıda salamdan vazgeçemeyenler için farklı bir deneyim olacaktır.
Ağırlık 0.150 kg
Miktar

150 Gr

Marka

Fümeci Smokehouse

Menşei

Marmara, İstanbul

İçerik

Ürünlerimiz İslami Koşullara Uygun Kesilen Etlerden Üretilmiştir. Dana eti ve yağı, tuz, buz, patates nişastası, baharat
karışımı, lif, karabiber, antimikrobiyal, antioksidan, stabilizer.

Saklama Koşulu ve Uyarısı

Orijinal ambalajı açılmadan taze ürünlerimiz için 0o – 4o C’de,
donuk ürünlerimiz için -18o C’de muhafaza edilmesi
koşuluyla son tüketim tarihine (STT) kadar tüketebilirsiniz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.