Hakiki Trabzon Yayık Tereyağı 500 Gr.

Hakiki Trabzon yayık tereyağı,  benzersiz habitata sahip Sultan Murat yaylasında tamamen doğal ortamda beslenen Yayıkçı’nın kendine ait ineklerinden elde ettiği taze sütler ile geleneksel yayık yöntemi uygulanarak hiç bir katkı, koruyucu, ve kıvam arttırıcı gibi maddeler eklenmeden tamamen doğal süt kaymağından imal edilmektedir. Üretim süreci tamamen geleneksel yayık yöntemi ile hiçbir makine yada benzeri üretim aracı kullanılmadan gerçekleştirilmekte olup, oldukça emek gerektiren bir sürecin sonunda elde edilmektedir.

Devamı..
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

45,00 37,50 500 Gr

Stokta

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Trabzon’nun benzersiz habitatına sahip Sultan Murat yaylasında tamamen doğal ortamda beslenen Yayıkçı’nın kendine ait ineklerinden elde ettiği taze sütler ile geleneksel yayık yöntemi uygulanarak hiç bir katkı, koruyucu, ve kıvam arttırıcı gibi maddeler eklenmeden doğal süt kaymağından imal edilmektedir. Üretim süreci tamamen geleneksel yayık yöntemi ile hiçbir makine yada benzeri üretim aracı kullanılmadan gerçekleştirilmekte olup, oldukça emek gerektiren bir sürecin sonunda elde edilmektedir. Bu neden ile oldukça değerli bir tereyağıdır.
Yayık Tereyağı içerisinde bulunan A, D, E ve K vitaminleri sağlığınız açısından da oldukça faydalı olup özellikle gelişim çağında ki çocuklar için önemlidir.
Ağırlık 0.500 kg
Paket Miktarı

500 Gr

İçeriği

İnek ve Manda sütü, az miktarda kaya tuzu

Üretici

Yayıkçı Süt Ürünleri

Menşei

Trabzon Çaykara

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.