Fümeci Dana Bratwurst Sosis 500 Gr

Fümeci Dana Bratwurst Sosis, %100 dana eti ve taze çekilmiş baharatlarla, doğal kuzu bağırsağı kullanılarak hazırlanmıştır. Sosislerin çeşitlerinde baharatlardan kaynaklanan lezzet farklılıkları ve kullanım alanı düşünülerek yapılmış ebat farklılıkları vardır. Bratwurst Sosis doğal ve kaliteli sucuk arayanların buluştuğu ortak noktadır.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

59,80 58,50

Ürün Hakkında Bilgi

 Fümeci Dana Bratwurst Sosis, %100 dana eti kullanılarak, alman sosislerindeki kalın ve lezzetli sosis tadını yaşayabilirsiniz. Baharat ve kıvamı; Türk damak tadına uygun olarak 2 yıllık çalışma sonunda geliştirilmiştir. En çok tercih edilen sosimizdir. Tüm sosislerimizde doğal kuzu bağırsağı kullanılmaktadır.
Ağırlık 0.500 kg
Miktar

500 Gr

Marka

Fümeci Smokehouse

İçerik

İslami Koşullara Uygun Kesilen Etlerden Üretilmiştir.Yağ oranı max % 7’dir. Dana eti ve yağı, tuz, buz,patates nişastası, baharat karışımı, lif, sarımsak, anti-mikrobiyal (E 250), antioksidan (E 300-301), stabilizer(E 452)

Saklama Koşulu ve Uyarısı

Orijinal ambalajı açılmadan taze ürünlerimiz için 0- 4 C’de,
donuk ürünlerimiz için -18 C’de muhafaza edilmesi
koşuluyla son tüketim tarihine (STT) kadar tüketiniz.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!