Elite Home Organik Mutfak Temizleyicisi 750 ML

Elite Home Organik Mutfak Temizleyicisi, Üstün yağ çözücülük özelliğiyle, sadece mutfakta değil, yağla ilgili temizlik gerektiren her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak tezgahı, ocak ızgaraları, mutfak gereçleri, lavabolar, buzdolabı gibi sert yüzeylerde etkili hijyen sağlar. Çevre dostu olduğu için doğaya zararlı kimyasal kalıntı bırakmaz. Mutfakta eldivensiz hızlı ve pratik kullanıma uygundur, ellerde tahrişe neden olmaz. Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir. Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegan Sertifikalıdır.

Devamı..
Ağustos Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

30,90 26,90 750 ML

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

Ciltte ve yüzeylerde toksik kalıntı bırakmayan, Elite home bakım temizlik ürünleri tüm aileniz için güvenilir, biyolojik olarak parçalanabilir, tüm canlıların yaşamına saygılı ürünlerdir. Üstün yağ çözücülük özelliğiyle, sadece mutfakta değil, yağla ilgili temizlik gerektiren her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Mutfak tezgahı, ocak ızgaraları, mutfak gereçleri, lavabolar, buzdolabı gibi sert yüzeylerde etkili hijyen sağlar. Çevre dostu olduğu için doğaya zararlı kimyasal kalıntı bırakmaz. Mutfakta eldivensiz hızlı ve pratik kullanıma uygundur, ellerde tahrişe neden olmaz. Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir. Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegan Sertifikalıdır. 

İÇERMEZ: fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

Ağırlık 0.750 kg
Miktar

750 ML

Çeşit

Kokusuz, Portakallı

İçeriği

5-15% Aniyonik Aktif Madde (bitkisel sabun), 5-15% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), Sodyum Karbonat, Portakal Yağı,Organik Aloe Vera Suyu.Toplam bileşenin ,87’si doğal kökenli, ’u organiktir.

İçermez

İÇERMEZ: fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

Kullanım Talimatı

Püskürtün ve nemli bir bezle silin. Konsantre bir üründür.1-2 püskürtme genelde yeterlidir.

Kargo ve Teslimat

Bu ürün 24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Tahmini teslim süresi 2 -3 iş günüdür.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.