VegBone Doğal İlikli Kemik Suyu 330 Gr

İyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp el değmeden kavozlanmaktadır. Kemik gelişimi ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

24,90 17,90

Sadece 3 adet kaldı

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

İyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp Sterilize edilen cam kavanozlara el değmeden sıcak sıcak doldurularak vakumlanır, bu şekilde taze kalır. Kemik sağlığı ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır. Pratiktir kapağını açtığınız anda her türlü yemek ve çorbalarda kullanabilirsiniz.
Ağırlık 0.330 kg
Kavanoz Miktarı

330 Gr

İçeriği

Sağlıklı beslenmiş İlikli daha kemiği, organik baharatlar ve sebzeler, filtre edilmiş su. Tuz, Katkı ve koruyu madde içermez.

Üretici / Marka

Kolajen Artı

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış ve hesabına giriş yapan müşteriler değerlendirme bırakabilir.

ilk alışverişinize özel

20 TL

Hoş geldin indirimi her 200 TL’lik alışverişte geçerlidir!

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor