VegBone Doğal İlikli Kemik Suyu 330 Gr

İyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp el değmeden kavozlanmaktadır. Kemik gelişimi ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır.

Devamı..
Haftanın Fırsatı OTS Organik ürünlerinde %50'ye varan indirim!

24,90 17,90

Stokta

Ürün Hakkında Bilgi

İyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı tedarikçilerden elde edilen günlük kesim hayvanların ilikli dana kemiklerinin 12 saat kaynatılarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan doğal yapısı ile hazırlanıp Sterilize edilen cam kavanozlara el değmeden sıcak sıcak doldurularak vakumlanır, bu şekilde taze kalır. Kemik sağlığı ve korunması için gerekli olan kolajenin en fazla bulunduğu kemik suyu özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve kemik erimesi yaşan kişiler için çok faydalıdır. Pratiktir kapağını açtığınız anda her türlü yemek ve çorbalarda kullanabilirsiniz.
Ağırlık 0.330 kg
Kavanoz Miktarı

330 Gr

İçeriği

Sağlıklı beslenmiş İlikli daha kemiği, organik baharatlar ve sebzeler, filtre edilmiş su. Tuz, Katkı ve koruyu madde içermez.

Üretici / Marka

Kolajen Artı

Kargo

24 Saat içerisinde kargoya verilmektedir. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişler takip eden pazartesi gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.