Çilek 500 Gr

Doğal Çilek C vitamini ve polifenolik bileşikler bakımından en zengin meyvelerden bir tanesidir. Çilekte bulunan C vitamini bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücudu hastalıklara karşı korur. Çilek içerdiği antioksidanlar ve C vitamini ile göz sağlığının korunmasına yardım eder.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

15,50 9,90

Ürün Hakkında Bilgi

Çilek C vitamini ve polifenolik bileşikler bakımından en zengin meyvelerden bir tanesidir. Çilekte bulunan C vitamini bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücudu hastalıklara karşı korur. Çilek içerdiği antioksidanlar ve C vitamini ile göz sağlığının korunmasına yardım eder.  Ülkemizde her bölgede yetiştirilen çilek en fazla Akdeniz, Ege ve Marmara bölgesinde üretilmektedir. Akdeniz ve Ege bölgesinde erkenci çilek yetiştiriciliği yapılırken Marmara bölgesinde ise geç sezon yetiştiriciliği yapılmaktadır. En fazla çilek üretimi yapılan illerimiz sırasıyla Mersin, Aydın, Antalya ve Bursa`dır. Çilek reçeli ve çilek kurusu olarakta tüketilmektedir.

Paket Miktarı

500 Gr

Besin Değerleri

Enerji: 33 kcal
Karbonhidrat: 7,68 gr
Protein: 0,67 gr
Yağ: 0,30 gr
Diyet Lifi: 2,00 gr olarak belirlenmiştir.

Üretici / Marka

Ide Tarım Bursa

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler çilek için kabul edilmemektedir.

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Sadece bu ürünü satın alan ve hesabına giriş yapmış kullanıcılar yorum bırakabilir.

Sepetiniz Ürün kaldırıldı Geri al
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor!