Çilek 500 Gr

Doğal Çilek C vitamini ve polifenolik bileşikler bakımından en zengin meyvelerden bir tanesidir. Çilekte bulunan C vitamini bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücudu hastalıklara karşı korur. Çilek içerdiği antioksidanlar ve C vitamini ile göz sağlığının korunmasına yardım eder.

Devamı..
75 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

15,99 15,45 500 gr

Stokta yok

Hızlı teslimat ürünlerde aynı gün kargo yada aynı gün teslimat!

Ürün Hakkında Bilgi

Çilek C vitamini ve polifenolik bileşikler bakımından en zengin meyvelerden bir tanesidir. Çilekte bulunan C vitamini bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek vücudu hastalıklara karşı korur. Çilek içerdiği antioksidanlar ve C vitamini ile göz sağlığının korunmasına yardım eder.  Ülkemizde her bölgede yetiştirilen çilek en fazla Akdeniz, Ege ve Marmara bölgesinde üretilmektedir. Akdeniz ve Ege bölgesinde erkenci çilek yetiştiriciliği yapılırken Marmara bölgesinde ise geç sezon yetiştiriciliği yapılmaktadır. En fazla çilek üretimi yapılan illerimiz sırasıyla Mersin, Aydın, Antalya ve Bursa`dır. Çilek reçeli ve çilek kurusu olarakta tüketilmektedir.

Paket Miktarı

500 Gr

Besin Değerleri

Enerji: 33 kcal
Karbonhidrat: 7,68 gr
Protein: 0,67 gr
Yağ: 0,30 gr
Diyet Lifi: 2,00 gr olarak belirlenmiştir.

Üretici / Marka

Ide Tarım Bursa

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler çilek için kabul edilmemektedir.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Yalnızca bu ürünü satın almış ve hesabına giriş yapan müşteriler değerlendirme bırakabilir.

2. Ürün %50 İndirimli

Gün
Saat
Dakika

Seçili ürünlerde 2. ürün sepette % 50 indirimli

Sepetiniz
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor