Beyorganik Üzüm Pekmezi Özü 315 Gr

Organik üzümlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen Beyorganik Üzüm Pekmezi Özü katkı maddesi içermemektedir. Enerji verir ve dinç kalmayı sağlar İçerdiği yüksek magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir vitaminleri ile vücudun ihtiyacı olan ihtiyaçların büyük bir kısmını tamamlamaktadır. Kansızlık sorunları için etkili bir kan yapıcı etkiye sahiptir.

Devamı..
Eylül Fırsatı! Lindt ve Ritter çikolatalarda 2. ürün %50 İndirimli.

17,99 17,50

Ürün Hakkında Bilgi

Organik üzümlerden soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen Beyorganik Üzüm Pekmezi Özü katkı maddesi içermemektedir. Enerji verir ve dinç kalmayı sağlar İçerdiği yüksek magnezyum, kalsiyum, potasyum ve demir vitaminleri ile vücudun ihtiyacı olan ihtiyaçların büyük bir kısmını tamamlamaktadır. Kansızlık sorunları için etkili bir kan yapıcı etkiye sahiptir.  Pekmeze göre ısıl işlem görmemesinden dolayı daha yararlı bir besindir. Doğrudan tüketebilir veya tatlılarınızda şeker amaçlı kullanabilirsiniz.
Ağırlık 0.315 kg
Kavanoz Miktarı

315 Gr

Ürün İçeriği

Organik Üzüm Pekmezi Özü

Marka

Beyorganik

Menşei

Türkiye

Saklama Koşulları ve Uyarısı

Paketi açılmadığı taktirde son tüketim tarihine kadar saklanabilir. Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Kargo

İstanbul içi siparişleriniz 24 Saat içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişler. Yaklaşık 2 iş günü teslimat süresi mevcuttur. Cuma günü verilen siparişin kargosu takip eden pazartesi gün içi kargoya teslim edilmektedir.

İncelemeler

Henüz bir inceleme gönderilmemiş

Yalnızca bu ürünü satın almış ve oturum açmış müşteriler yorum bırakabilir.

0
SEPETİNİZ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.